Junior účtovníčka

MAXIMA POINT, s.r.o. - personálne poradenstvo

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 600 EUR/mesiaciné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie bankových výpisov – párovanie platieb
- zápočty, účtovanie tovarových faktúr – jednoduché prípady
- účtovanie faktúr
- účtovanie interných dokladov, pokladne
- archivácia, administratívne práce
- upomienky za nedodržanie termínov úhrad
- príprava a spracovanie podkladov pre potreby mesačnej závierky a podľa pokynov hlavnej účtovníčky
- podpora práce účtovného oddelenia
- komunikácia so spolupracujúcimi spoločnosťami
- príprava podkladov pre fakturáciu
- evidencia účtovných dokladov (faktúry, dobropisy, ...)
- účtovanie došlých faktúr
- vystavovanie faktúr
- príprava reportov a spracovanie dát pre manažment
- preberanie pošty aj vybavovanie emailov
- vybavovanie agendy podľa požiadavky konateľa spoločnosti

- zázemie silnej, stabilnej spoločnosti
- príležitosť podieľať sa na zaujímavých projektoch a aktivitách;
- zaujímavé zamestnanecké benefity podľa dohody

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite:
• profesný životopis v SLOVENSKOM jazyku
• do predmetu správy uvádzajte názov PRACOVNEJ POZÍCIE, na ktorú reagujete.

• • • Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e-mail: [email protected]

• Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti medzinárodného obchodu (potravinárstvo)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

7

- SŠ/VŠ ekonomického zamerania
- min. 5 - 10 rokov praxe v účtovníctve
- predošlá skúsenosť ako junior účtovník, účtovník alebo fakturantka – požiadavkou;
- znalosť anglického jazyka na úrovni bežnej písomnej formy - výhodou
- znalosť MS Office – Word, Excel, PowerPoint, Outlook,
- znalosť účtovných programov Proluc a fakturácia Oberon
- prax v administratíve a samostatnosť podmienkou
- proaktívny prístup k práci + zmysel pre organizovanie a poriadok, systém práce a procesov
- komunikatívnosť, ústretovosť voči kolegom aj nadriadeným
- zodpovednosť, precíznosť, odolnosť voči stresu
- organizačné schopnosti,
- flexibilita, schopnosť sa orientovať sa v pridelenej práci.

MAXIMA Point - personálne poradenstvo. Od roku 2002 pre našich klientov poskytujeme personálne poradenstvo pri vyhľadávaní a výbere pracovníkov pre pozície stredného a vyššieho managementu.
Vďaka viac ako 20 ročným skúsenostiam sa výborne orientujeme na pracovnom trhu a neustále sledujeme zmeny a nové trendy na trhu práce. Sme schopní rýchlo reagovať na nové požiadavky klientov ale aj uchádzačov.

Našou snahou je ponúknuť čo najlepšie pracovné príležitosti kandidátom a zabezpečiť skutočne profesionálne služby našim klientom.

Bližšie informácie o spoločnosti na: www.maximapoint.sk.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4594631  Dátum zverejnenia: 5.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac