Účtovník/-čka

MAXIMA POINT, s.r.o. - personálne poradenstvo

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1200 - 1700 EUR (závisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- účtovanie došlých režijných a tovarových faktúr
- účtovanie pokladnice, interných dokladov
- spracovanie zápočtov s dodávateľmi/ odberateľmi
- zabezpečenie obehu faktúr (spracovanie prijatej pošty, účtovanie faktúr, kontrola zaúčtovaných faktúr, archivácia zaúčtovaných faktúr a dokladov)
- príprava podkladov pre agendu pohľadávok spoločnosti

- práca v medzinárodnom prostredí s dobrou perspektívou rozvoja
- zaujímavé platové podmienky, 13. a 14. plat
- 3 dni sick days
- home office
- športový teambuilding
- Multisport
- ponuka jazykových kurzov

Informácie o výberovom konaní

V prípade Vášho záujmu o tuto pozíciu nám prosím zašlite:
- profesný životopis v SLOVENSKOM jazyku
- do predmetu správy uvádzajte názov PRACOVNEJ POZÍCIE, na ktorú reagujete.

- Vaše žiadosti zasielajte prosím priamo na náš e-mail: [email protected]

OSTATNÉ AKTUÁLNE PRACOVNÉ POZÍCIE NÁJDETE NA NAŠEJ STRÁNKE: http://www.maximapoint.sk/ponuky-prace/

- Zaslaním Vášho životopisu dávate súčasne súhlas so spracovaním, správou a archiváciou Vašich osobných údajov uvedených v životopise, v zmysle zákona č.18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov pre účely evidencie uchádzačov a pre účely ďalšieho spracovania a to až do odvolania písomnou formou.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Naším klientom je zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti obchodu pre stavebníctvo.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- SŠ/VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- minimálne 1 rok praxe a skúsenosť s podvojným účtovníctvom na pozícii účtovníka/čky, resp. na obdobnej pozícii
- znalosť a skúsenosť s prácou v SAP výhodou
- počítačové znalosti - MS Word, Excel
- flexibilita
- dobrý time management
- ochota učiť sa
- schopnosť pracovať pod tlakom a dodržiavať termíny

MAXIMA Point - personálne poradenstvo. Od roku 2002 pre našich klientov poskytujeme personálne poradenstvo pri vyhľadávaní a výbere pracovníkov pre pozície stredného a vyššieho managementu.
Vďaka viac ako 16 ročným skúsenostiam sa výborne orientujeme na pracovnom trhu a neustále sledujeme zmeny a nové trendy na trhu práce. Sme schopní rýchlo reagovať na nové požiadavky klientov ale aj uchádzačov.

Našou snahou je ponúknuť čo najlepšie pracovné príležitosti kandidátom a zabezpečiť skutočne profesionálne služby našim klientom.

Bližšie informácie o spoločnosti na: www.maximapoint.sk.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Jozefská ul. č. 7
811 06 Bratislava

Kontakt

ID: 1643183   Dátum zverejnenia: 14.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 - 1700 EUR (závisí od skúseností)