Predavač - predavačka

MAXI, s.r.o.

Miesto práce
Herlianska, Bratislava
Termín nástupu
1.11.2019
800 - 900 EUR/mesiac800 - 900 eur./mesiac, plat podľa výšky tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vinotéka MAXIM v Ružinove hľadá zodpovedného človeka, ktorého láka práca v maloobchode.

Náplň práce: skladová evidencia, priamy predaj tovaru, komunikácia s dodávateľmi, účasť na degustáciách, sledovanie stavu vína, udržiavanie poriadku v predajni a výroba sezónnych dekorácií

(je tu priestor na sebarealizáciu - vymýšľanie rôznych mini-eventov)

Skúsenosti nie sú potrebné, stačí mať chuť pracovať a všetko Vás naučíme :)
Prax v obchode samozrejme výhodou.

- možnosť vzdelávania formou účasti na výstavách vína a degustáciách,
organizovaných výrobcami vína
- zľava na nákup
- možnosť voľných dní počas týždňa
- pokojné pracovné prostredie
- team-building

Žiadosť a životopis poslať na adresu [email protected] v slovenskom
jazyku najneskôr do 30.10.2019

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Požadujeme príjemné vystupovanie, flexibilitu, ochotu pracovať, zodpovednosť

Spoločnosť sa zaoberá predajom sudového a fľaškového vína.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 589812  Dátum zverejnenia: 10.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 - 900 EUR/mesiac800 - 900 eur./mesiac, plat podľa výšky tržby