Zubní lékař

Maxi DENTAL, s.r.o.

Místo práce
Žerotínova 895/5a, Břeclav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
1.3.2023 - 31.12.20231.6.2022
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč/měsícK základnímu platu po zapracování motivační odměny odvislé od obratu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Rosteme, chtěli byste růst s námi? Nabízíme práci zubního lékaře v ordinaci, odborné vedení a dohled pro absolventa je zajištěn vedoucím lékařem, možnost samostatné práce formou pronájmu ordinace.
Představujeme významnou stomatologickou a implantologickou kliniku na jihu Moravy v blízkosti slovenských a rakouských hranic, s početnou klientelou tuzemskou i zahraniční Disponujeme 11 zubními ordinacemi vč. ordinací dentálních hygienistek, zubní laboratoří a recepcí. Pracoviště jsou špičkově vybavena soupravami Planmeca a OMS, IO RTG v každé ordinaci, CBCT, mikroskopem, dentálním scannerem. Poskytujeme centralizovanou komplexní péči.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co u nás najdete a na co se můžete těšit?
- práci ve stabilní prosperující společnosti
- krásné a moderní pracovní prostředí
- možnost odborného rozvoje a podporu vzdělávání ve vybrané oblasti stomatologie
- příspěvky na vzdělávání formou školení, kongresů, seminářů
- stabilní finanční příjem a motivující nadstavbové ohodnocení (po zapracování odměny z obratu)
- slevy na ošetření zaměstnanců, jejich rodinných příslušníků
- příspěvky na stravování (stravenkový paušál)
- možnost ubytování

Informace o náboru

V případě zájmu o nabízenou pozici nebo o pronájem zubní ordinace nám, prosím, zašlete životopis na e-mail: [email protected].
Nábor probíhá kontinuálně.

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

zubní lékařství

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Koho hledáme?
- zubního lékaře, který chce pracovat samostatně a ordinaci si pouze pronajímat
- samostatně pracujícího lékaře, který už nechce řešit zástupy, být zatížený administrativou a organizací samostatné ordinace
- kolegu, který se chce stát členem našeho týmu (i absolventa)
- zubního lékaře se zájmem o novinky v oboru
- nadšence s citem pro detail a zápalem pro svoji práci
- kandidáta se zájmem o perspektivní práci s možností profesního rozvoje ve svém oboru

Co očekáváme od Vás?
- znalosti v oboru zubního lékařství
- práci s klientelou tuzemskou, ale i zahraniční
- komunikativní a empatický přístup ke klientům
- můžete pracovat i sám formou pronájmu ordinace
- na našem pracovišti se budete zabývat prevencí, chirurgickou, protetickou, záchovnou a estetickou stomatologií, v případě zájmu implantologií, mikroskopickým ošetřením.

Co budete pro práci u nás potřebovat?
- vystudovaný obor zubní lékař (i absolvent, praxe není podmínkou)
- cit pro detail
- výborné vyjadřovací schopnosti
- nové nápady a týmového ducha
- řidičský průkaz skupiny B
- jazykové znalosti (německý nebo anglický jazyk budou výhodou, nikoliv podmínkou)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zubní klinika Maxi DENTAL s.r.o., Břeclav, ČR představuje významné zdravotnické zařízení na jihu Moravy, v blízkosti slovenských a rakouských hranic, s početnou klientelou tuzemskou i zahraniční. Disponujeme 11 zubními ordinacemi vč. ordinací dentálních hygienistek, zubní laboratoří. Zubní ordinace jsou vybaveny soupravami Planmeca a OMS, IO RTG v každé ordinaci, CBCT, mikroskopem, intraorálním scannerem. Zabýváme se stomatologickou prevencí, chirurgickou, protetickou, záchovnou a estetickou stomatologií, implantologií, mikroskopickým ošetřením. V laboratoři zhotovujeme veškeré fixní náhrady – korunky, fixní můstky, Deflex, protetiku na implantáty, zabýváme se i snímatelnou protetikou - provizorní náhrady, částečné snímatelné a skeletové náhrady. Zpracováváme kořenové nástavby, protetiku zhotovenou digitální technologií CAD/CAM. Jsme moderním pracovištěm se špičkovým vybavením. Poskytujeme centralizovanou péči - vše na jednom místě.

Počet zaměstnanců

25-49 zaměstnanců
ID: 4185220  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc