Asistent/tka predaja luxusné módy

MAX TARA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 300 EUR/mesiacMzda: 1300€ -1600€ Odmeny: 4% z celkovej dennej tržby

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

predaj luxusné pánské a dámské módy v OC AUPARK BRATISLAVA

aktívna komunikácia so zákazníkmi

prezentácia zboží a styling figurín

módne poradenstvo

Ponúkame: expandujúcu spoločnosť so stabilným základom - 25 rokov na trhu

školenie v oblasti predajnej stratégie

motivujúce finančné ohodnotenie a odmeny z predaja!

Česká společnost - 25 let na trhu, patríme medzi hlavných predajcov spoločenskej módy v ČR s dlhou tradíciou. Sústredíme sa predovšetkým na kvalitu materiálu, ušitie a najnovšie módne trendy.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

predaj

prax v oblasti predaja

reprezentatívna, dynamická, pozitívna osobnosť

príjemné vystupovanie s orientáciou na zákazníkov

záujem o módu

Prodej luxusní pánské a dámské módy CIAO MAXTARA
ID: 4786280  Dátum zverejnenia: 16.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac