Hosteska/Promotér pre IQOS

max promotion, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.- od 1 100 EUR/mesiac (minimálna mzda pri odpracovaní 160 hodín bez bonusov) - od 7 EUR/hodina + bonus za splnenie stanovených cieľov + špeciálne bonusy + 0,26 EUR/km - priemerný dosahovaný zárobok je 1400 - 1900 EUR, horná hranica je neobmedzená a závisí od Tvojej šikovnosti :)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho úspešného 90 členného kolektívu hľadáme komunikatívnych a ambicióznych kolegov na pozíciu hosteska/promotér pre IQOS na dlhodobú spoluprácu zameranú na promo a predaj zariadenia, ktoré tabak nespaľuje, ale zahrieva. Jedná sa o výrobok, ktorý predstavuje nový spôsob užívania tabaku bez dymu. Rozširujeme náš tím o ďalších 21 ľudí, buď súčasťou veľkého úspešného projektu a pomôž spolu s nami dosiahnuť "svet bez dymu".
Pracuje sa v rôznych trafikách v pridelenom regióne.

Hľadáš si prácu, ale ešte si nenašiel to pravé orechové?
Nevieš čo by ťa bavilo ale vieš, že práca s ľuďmi ťa napĺňa?
Hovoria o tebe, že sa ti ústa nezavrú?
Si ambiciózna osoba, ktorá chce napredovať a nechce mať obmedzené príjmy?(garantovaná mzda fix od 7€/hodina + príplatok za pohonné hmoty 0,26/km + špeciálne bonusy)
ak poď pracovať k nám! Možno hľadáme práve TEBA!
My ťa prostredníctvom prepracovaných školení naučíme ako byť expertom v oblasti predaja pre exkluzívnu značku IQOS.
Aby si uspel vo výberovom procese, tak máme na teba pár dôležitých požiadaviek, ktoré by si mal/a spĺňať:
- byť energická osoba s chuťou do života a do práce
- časovo flexibilný a zodpovedný
(dostupnosť PO - SO v hodinách 7.00 – 20.00 (záleží však od prevádzky a termíny sú vždy vopred ohlásené na celý mesiac)
- mať vodičský preukaz a k dispozícií auto
(budeš sa často presúvať v rámci okresu či mesta po rôznych prevádzkach s tovarom, či pracovnými pomôckami. Nie, naozaj to v MHD nepôjde

- zaškolenie a pravidelné školenia
- preplácanie cestovných nákladov za využívanie vlastného auta vo výške 0,26 EUR/km
- účasť na podujatiach a eventoch
- pracovná uniforma
- teambuildingy

V prípade vášho záujmu prosím o zaslanie CV a fotografie kliknutím na odkaz "poslať životopis".

V predmete emailu uveďte región resp. mesto, o ktoré máte záujem.

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorých budeme informovať o presnom termíne a mieste výberového konania.

Ďakujeme a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- profesionálne vystupovanie
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- obchodný duch ;-)
- auto

Spoločnosť max promotion, s.r.o. je česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how a s 20-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mudroňova 75
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Juraj Rečlo
E-mail: poslať životopis
ID: 3868942  Dátum zverejnenia: 12.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 7 EUR/hod.