6 - 12 EUR/hod.

Professional Sales Expert

max promotion, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú, DLHODOBÚ, nadštandardne ohodnotenú a fyzicky nenáročnú prácu na pozícií promotéra - SALES EXPERTA v Banskej Bystrici. Náplň práce spočíva v prezentácii produktov a oslovovaní zákazníkov na konkrétnu značku. Ide o dlhodobý a stabilný projekt pre renomovanú značku z oblasti elektroniky. Mzdové podmienky sa pohybujú na úrovni od 6 do 12 €/hod.

Práca vhodná aj pre vysokoškolákov.
Pracovná doba je od stredy do nedele - týždenne 36 hodín.

Ak máte záujem, pošlite svoj životopis s profilovou fotografiou na mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte text: "záujem o promo: BB") a očakávajte pozvanie na osobný pracovný pohovor. Neúplné e-maily nebudú zaradené do výberového konania.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000€ + bonusový systém

Ponúkame: prácu pre prestížnu a významnú elektronickú značku, motivačný (bonusový) systém. Preplácané školenia od klienta, množstvo výhod a benefitov za dobre odvedenú prácu, možnosť kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme komunikatívnych, extrovertných a pozitívne naladených ľudí, ktorých práca baví a očakávajú za ňu adekvátne a nadštandardné ohodnotenie + benefity

Spoločnosť max promotion, s.r.o. je česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how a s 20-ročnou históriou.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Mudroňova 75
811 03 Bratislava - mestská časť Staré Mesto

Kontakt

ID: 3805109   Dátum zverejnenia: 7.11.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000€ + bonusový systém