Hosteska Bratislava Malacky Senica Trenčín Nové Mesto n Váhom Nitra Martin Ružomberok Prievidza Banská Bystrica Prešov Košice - dlhodobá spolupráca

max promotion, s.r.o.

Bratislava, Malacky, Pezinok, Senec, Senica, Nové Mesto nad Váhom, Prievidza, Trenčín, Nitra, Martin, Ružomberok, Banská Bystrica, Brezno, Zvolen, Prešov, Košice
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
07.01.2018
Ponúkaný plat (brutto)
5€ fix+2€ bonus/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú spoluprácu hostesku, rozzširujeme existujúci tím Bratislavy, z Malaciek, zo Senice, z Trenčína, Nového Mesta n Váhom, z Nitry, z Martina, Ružomberoka, Prievidze, Banskej Bystrice, z Prešova, z Košíc - dlhodobá spolupráca na aktívne oslovovanie zákazníkov, prezentáciu a podporu predaja produktu v tabakoch a trafikách.

Práca je vhodná aj pre externých študentov
Náplň práce:
- pracovné dni a doba:
5 dni do týždňa po 6 hodín (stredy, štvrtky, piatky, soboty a nedele)
- dostupnosť hostesky v hodinách 7.00 – 20.00
- mzda.: 5€fix+2€bonus/hod.
- mzda za najazdené Km.: 0,26€/km
- presun medzi prevádzkami vlastným autom
- denná administratíva (zaznamenávanie požadovaných údajov do tabletu)
- mesačné vyúčtovania
- zodpovednosť za reklamné predmety (prevzatie a evidencia reklamných predmetov)
- vhodnejšia veková hranica 19 – 33 rokov
- vlastné auto výhodou - v prípade využívania na firemné účely preplácame sadzbu 0,26 eur/km.

V prípade vášho záujmu prosím o zaslanie CV a fotky na email: lelkesova@maxpromotion.sk

V predmete emailu uveďte názov pozície a mesto o ktoré máte záujem.

Vybraných uchádzačov budeme informovať o presnom termíne a mieste výberového konania.

Ďakujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:
- sympatický a milý vzhľad
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- práca s PC (Excel, internet na užívateľskej úrovni) + možnosť prístupu na internet

Spoločnosť max promotion, s.r.o. je česko - slovenská dynamicky sa rozvíjajúca reklamná agentúra zabezpečujúca klientom kompletný servis na modernom aj tradičnom reklamnom trhu s 18-ročnou históriou a silným zázemím.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Letná 8
831 03 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Hajnalka Lelkešová
E-mail: poslať životopis
ID: 3257292   Dátum zverejnenia: 30.11.2017