Hosteska Poprad - dlhodobá spolupráca

max promotion, s.r.o.

Miesto práce
Kežmarok, Poprad, Spišská Nová Ves
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
5€ fix+2€ bonus/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme na dlhodobú spoluprácu hostesku z Popradu na aktívne oslovovanie zákazníkov, prezentáciu a podporu predaja produktu v tabakoch a trafikách, prípadne večerných podnikoch

Práca je vhodná aj pre študentov
Náplň práce:
- pracovné dni a doba:
4 dni do týždňa po 8 hodín (štv,piat,sob a lubovolný iny den)
alebo 5 dni do týždňa po 6 hodín
- dostupnosť hostesky v hodinách 7.00 – 20.00
- mzda.: 5€fix+2€bonus/hod.
- mzda za najazdené Km.: 0,26€/km
- presun medzi prevádzkami vlastným autom
- denná administratíva (zaznamenávanie požadovaných údajov do tabletu)
- mesačné vyúčtovania
- zodpovednosť za reklamné predmety (prevzatie a evidencia reklamných predmetov)
- vhodnejšia veková hranica 19 – 30 rokov
- vlastné auto výhodou - v prípade využívania na firemné účely preplácame sadzbu 0,26 eur/km.

V prípade vášho záujmu prosím o zaslanie CV a fotky na email: lelkesova@maxpromotion.sk

V predmete emailu uveďte názov pozície a mesto o ktoré máte záujem.

Vybraných uchádzačov budeme informovať o presnom termíne a mieste výberového konania.

Ďakujem a tešíme sa na prípadnú spoluprácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienky:
- sympatický a milý vzhľad
- komunikatívnosť
- spoľahlivosť
- flexibilita
- práca s PC (Excel, internet na užívateľskej úrovni) + možnosť prístupu na internet

Spoločnosť max promotion, s.r.o. je česko - slovenská dynamicky sa rozvíjajúca reklamná agentúra zabezpečujúca klientom kompletný servis na modernom aj tradičnom reklamnom trhu s 18-ročnou históriou a silným zázemím.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Letná 8
831 03 Bratislava
ID: 3167159   Dátum zverejnenia: 22.8.2017