Profesional sales assistant

max.business s.r.o.

Miesto práce
Letná 8, Bratislavský kraj, Bratislava, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
5 - 8 € /hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame stabilnú, DLHODOBÚ, dobre ohodnotenú a fyzicky nenáročnú prácu na pozícií promotéra - SALES Assistanta v BRATISLAVE. Náplň práce spočíva v prezentácii produktov a oslovovaní zákazníkov na konkrétnu značku. Ide o dlhodobý (viac ako 5 rokov) stabilný projekt pre renomovanú značku z oblasti elektroniky Mzdové podmienky sa pohybujú na úrovni od 5 do 8 €/hod.

Práca vhodná pre vysokoškolákov a ľudí, ktorí sa chcú zamestnať na 3-4 dni do týždňa. Pracovná doba je 8 hodín denne od piatka do nedele každý týždeň.

Ak máte záujem, zašlite svoj životopis s profilovou fotografiou na mailovú adresu: [email protected] (do predmetu uveďte text: záujem o promo: BA) a očakávajte pozvanie na osobný pracovný pohovor.

mobilný telefón a i., (závisí od daného projektu)

Životopisy aj s aktuálnou profilovou fotografiou prosím zasielajte na uvedený e-mailový kontakt. Vybraní uchádzači budu pozvaní na osobný pracovný pohovor s konkrétnou pracovnou ponukou.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

reklama, marketing

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

hľadáme komunikatívnych, extrovertných a pozitívne naladených ľudí, ktorých práca baví a očakávajú za ňu adekvátne a nadštandardné ohodnotenie + benefity

Spoločnosť max.business, s.r.o. je stabilná česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how v oblasti predaja a s 24-ročnou históriou. Pracujeme pre silné nadnárodné spološnosti, ktorým pomáhame rásť nielen v retailovom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2786406  Dátum zverejnenia: 11.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 5 - 8 € /hod