Konštruktér/ka nábytku/príprava výroby

max.business s.r.o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
2 000 - 2 500 EUR/mesiacpresná výška mzdy bude závislá od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou hlavnou úlohou bude podpora nášho tímu a servis pre našich klientov v oblastiach:

  • Vytváranie technických výkresov  nábytku do výroby podľa požiadaviek klientov
  • Zameranie realizovaných zákaziek
  • Tvorby cenových ponúk
  • Komunikácie s výrobným oddelením,  a koordinácie prípravy výroby
  • Komunikácie s dodávateľmi materiálov a zabezpečovanie objednávok pre výrobu
  • Komunikácia s klientami / firmy aj fyzické osoby
  • Podieľa sa na testovaní a overovaní funkčnosti a kvality hotových výrobkov
  • Reporting vedeniu spoločnosti, administratíva

Typický deň na pozícii konštruktéra/ky nábytku/prípravy výroby zahŕňa vytváranie technických návrhov, komunikáciu s výrobným oddelením, overovanie kvality hotových výrobkov a objednávanie materiálu pre výrobu.

Hlavným benefitom je prijemná partia zamestnancov, dobrá pracovná atmosféra a spoľahlivý zamestnávateľ.

  • osobný automobil
  • platené obedy
  • možnosť vzdelávania a rýchleho kariérneho postupu aj v rámci holdingu firiem

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Drevársky priemysel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Cabinet Vision - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • technické a priestorové videnie
  • zodpovednosť
  • proklientský prístup
  • timemanagement
  • leadership vítaný
  • tímový hráč
  • pozitívny prístup
  • lojalita

Spoločnosť max.business, s.r.o. hľadá, pre svoju sesterskú spoločnosť - výrobnú stolársku firmu, ktorá je na trhu 8 rokov, z dôvodu expanzie na EU trh nové posily do svojho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lucia Fischerova
Tel.: +421911488910
E-mail: poslať životopis
ID: 4811192  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac