GLO Asistent predaja - Piešťany alebo Prievidza práca na TPP

max.business s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 020 - 1 500 EUR/mesiacgarantovaný plat 1020 € + mesačný sales bonus až do výšky 2.000€ + preplácané cestovné vo výške cca 0,37€/1 km

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si komunikatívny a nebojíš sa výziev? Spoločne s našim klientom British American Tobacco hľadáme do nášho tímu Sales Expertov, ktorí chcú byť súčasťou komunity vytvárajúcej svet bez dymu. AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ?• Na partnerských predajniach klienta zabezpečiť dokonalý a nadštandardný zákaznícky zážitok pre dospelých užívateľov, ktorí zvažujú lepšiu formu fajčenia• Poradiť, pomôcť zákazníkovi, poďakovať mu za jeho čas• Pracovať na sebe, aby si bol najlepším predajcom! Nebudeš na to sám/sama, budeš súčasťou nášho retailového tímu a vo všetkom ti budeme nápomocní

ČO TI ZA TO PONÚKAME:• Stabilnú a dobre platenú prácu na TPP - trvalý pracovný pomer s plným úväzkom, rovnomerný pracovný čas 5 dní/týždeň, práca na predajni 6 hodín/deň.• Tvoj príjem je v Tvojich rukách – máš možnosť si ho ovplyvniť cez mesačné pravidelné bonusy, ktoré sú od 200 € do 2000 € podľa predajov• Podporíme tvoj kariérny rast – možnosť posunúť sa ďalej, napr. na pozíciu Regionálneho manažéra, pretože projekt má obrovský potenciál a uprednostňujeme výber na vyššie pozície z našich radov!• príspevok na stravu 7,80 eur/deň- vzdelávací systém

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Komunikačné schopnosti - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

BEZ ČOHO SA NEZAOBÍDEŠ A MY VEĽMI UVÍTAME:
• KOMUNIKATÍVNOSŤ - odovzdanie tých správnych informácií správnym spôsobom je základ!
• VYSTUPOVANIE – úsmev na tvári a príjemný prejav Ti vždy uľahčí cestu a je to dobrý štart
• PROFESIONALITA – zodpovednosť za to, že úlohy, ktoré Ti zveríme, budú splnené najlepším možným spôsobom
• OBCHODNÉHO DUCHA – vedieť rozpoznať príležitosť a odovzdať zákazníkovi produkt
• NADŠENIE – pre nové výzvy, nové skúsenosti, nové vedomosti
• Mal/a by si mať už nejaké SKÚSENOSTI v oblasti starostlivosti o zákazníkov a pokiaľ to bude priamo v retaile, je to veľké plus! :)

Vodičský preukaz a možnosť využívať vlastné VOZIDLO – ale neboj, každý kilometer ti bude preplatený zákonnou amortizáciou + PHM vo výške (cca 0,37 €/1 km.)

Spoločnosť max.business, s.r.o. hľadá, pre svoju sesterskú spoločnosť - výrobnú stolársku firmu, ktorá je na trhu 8 rokov, z dôvodu expanzie na EU trh nové posily do svojho tímu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4786849  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 020 EUR/mesiac