Predajca LG - Košice

max.business s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac+ odmeny za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Oslovovanie zákazníkov na vybranej predajni
• Prezentácia LG produktov -> televízory, práčky, sušičky, chladničky
• Samotný aktívny predaj produktov a plnenie stanovených mesačných cieľov
• Budovanie vzťahov na predajni
• Produktový tréning predajcov
• Týždenný reporting, sledovanie marketingových akcií konkurencie
• Pravidelná komunikácia so svojim priamym nadriadeným

• Pracuje sa 36 hodín/týždeň:
Streda - Štvrtok - 13:00-19:00 (6 hodín/deň)
Piatok- Nedeľa - 11:00-19:00 (8 hodín/deň)

• Mesačná mzda našich predajcov sa pohybuje od 1600 do 2500 EUR, horná hranica nie je obmedzená a závisí od šikovnosti daného predajcu. Mzdové podmienky vrátane variabilnej zložky radi bližšie upresníme na pohovore.

• Progresívny motivačný bonusový systém
• Prístup k novinkám a k najnovším informáciám z trhu
• Mladý a dynamický tím ľudí
• Preplácané školenia
• Možnosť kariérneho rastu

Ponúkame prácu odborného predajcu produktov LG. Len teraz máte jedinečnú možnosť vstúpiť do nášho tímu 25 ľudí a pracovať pod značkou LG. Hľadáme človeka, ktorý sa stane súčasťou LG na dlhodobé obdobie - nejde len o sezónnu prácu. Práca je vhodná ako hlavný pracovný JOB, ale v tíme máme aj vysokoškolákov.

Ak vás ponuka zaujala, pošlite svoj životopis s profilovou fotografiou a očakávaj pozvanie na pracovný pohovor. Budeme radi, ak spolu so životopisom pošlete aj motivačný list s dôvodom, prečo by sme si mali vybrať práve vás.

Radi upresníme a zodpovieme ďalšie otázky k ponúkanej pozícií priamo na pracovnom pohovore.

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

predaj, marketing, reklama výhodou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita
• Komunikatívnosť, zdravá extrovertnosť, súťaživosť
• Priateľský prístup a pozitívne naladenie
• Orientácia a nadšenie v spotrebnej elektronike
• Užívateľská znalosť PC / Office

Spoločnosť max.business, s.r.o. je stabilná česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how v oblasti predaja a s 24-ročnou históriou. Pracujeme pre silné nadnárodné spološnosti, ktorým pomáhame rásť nielen v retailovom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4588377  Dátum zverejnenia: 26.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac