Asistent/ka predaja Prievidza, Trenčín, Brezno, Martin a okolie. Práca na TPP - Plný úväzok

max.business s.r.o.

Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.1.2023
1 150 EUR/mesiacgarantovaný plat 1.150 EUR (800 + 350) + variabilná mesačná zložka od 200€ do 2000€ + preplácané cestovné vo výške 0,34€/1 km + príspevok na stravu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

AKÁ PRÁCA NA TEBA ČAKÁ?
• Na partnerských predajniach klienta predstaviť zákazníkovi produkt a benefity tak, že po ňom hneď zatúžia a predáš im ho
• Poradiť, pomôcť zákazníkovi, poďakovať mu za jeho čas
• Pracovať na sebe, aby si bol najlepším predajcom

! Nebudeš na to sám/sama, budeš súčasťou nášho retailového tímu a vo všetkom ti budeme nápomocní

ČO TI ZA TO PONÚKAME:
• Stabilnú a dobre platenú prácu na TPP (trvalý pracovný pomer s plným úväzkom, rovnomerný pracovný čas 5 dní/týždeň)
• Tvoj príjem je v Tvojich rukách – máš možnosť si ho ovplyvniť cez mesačné pravidelné bonusy, ktoré sú od 200 € do 2000 € podľa predajov
• Podporíme tvoj kariérny rast – možnosť posunúť sa ďalej, napr. na pozíciu Regionálneho manažéra, pretože projekt má obrovský potenciál a uprednostňujeme výber na vyššie pozície z našich radov!
• 4-5 týždňov platenej dovolenky
• príspevok na stravu 2,64 eur/deň
- vzdelávací systém

Vopred veľmi pekne ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o prácu v našej spoločnosti.
Budeme kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované predpoklady a schopnosti pre túto prácu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

BEZ ČOHO SA NEZAOBÍDEŠ A MY VEĽMI UVÍTAME:
• KOMUNIKATÍVNOSŤ - odovzdanie tých správnych informácií správnym spôsobom je základ!
• VYSTUPOVANIE – úsmev na tvári a príjemný prejav Ti vždy uľahčí cestu a je to dobrý štart
• PROFESIONALITA – zodpovednosť za to, že úlohy, ktoré Ti zveríme, budú splnené najlepším možným spôsobom
• OBCHODNÉHO DUCHA – vedieť rozpoznať príležitosť a odovzdať zákazníkovi produkt
• NADŠENIE – pre nové výzvy, nové skúsenosti, nové vedomosti
• Mal/a by si mať už nejaké SKÚSENOSTI v oblasti starostlivosti o zákazníkov a pokiaľ to bude priamo v retaile, je to veľké plus! :)

! Vodičský preukaz a možnosť využívať VOZIDLO (nie je podmienka) – ale neboj, každý kilometer ti bude preplatený 0,34 €/1 km.

Spoločnosť max.business, s.r.o. je stabilná česko - slovenská BTL agentúra so silnym know-how v oblasti predaja a s 24-ročnou históriou. Pracujeme pre silné nadnárodné spološnosti, ktorým pomáhame rásť nielen v retailovom prostredí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4468570  Dátum zverejnenia: 18.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 150 EUR/mesiac