Reagujte bez životopisu

Skladník/vodič

Mavit Sk spol. s r.o.

Miesto práce
Elektrárenská, Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
850 - 1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Príprava tovaru na expedíciu, prípadne rozvoz tovaru zákazníkom firemným vozidlom. Rozvoz je realizovaný vždy s denným návratom späť do BA na sklad firmy, odkiaľ sa aj vždy vyráža. Autá sa parkujú v areáli firmy v Bratislave.
​Doplňovanie tovaru na sklad, udržovanie skladu v čistote a poriadku. Nepožadujeme preukaz na vysokozdvižný vozík.
​Výhodou znalosť vodoinštalačného materiálu.​

Kvartálne odmeny,zamestnanecké ceny, stravné lístky-vyplatené v hotovosti v najvyššom možnom príspevku, vianočné odmeny, úrazové poistenie po dobu 24/7 a po celý rok. Pracujeme len od pondelka do štvrtku- 8:00-16:00

V prípade záujmu alebo iných otázok, nás kontaktujte na email prípadne i s priloženým životopisom. :)

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie v odbore vodoinstalačný materiál nie je nutné ale je veľkou výhodou.

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Český jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

​Spolahlivost, bezúhonost,komunikativnost,samostatnosť, ochota učit sa novým veciam, príjemné vystupovanie, zvládnutie fyzickej záťaže.​

Zabezpečujeme veľkoobchodný predaj kompletného sortimentu voda-kúrenie-plyn, ucelenej ponuky príslušenstva a náhradných dielov pre naších zaregistrovaných odberateľov.

MAVIT SK spol. s r.o. je priamy zástupca zahraničných výrobcov a priamy dovozca výrobkov predovšetkým z Európskej únie (Taliansko, Nemecko, Maďarsko, Česko, Francúzsko ), taktiež viacerých výrobcov zo Slovenska. Kooperujeme s mnohými zahraničnými exportérmi, ktorí sú garanciou kvality našeho sortimentu a spolu s ním poskytovaných služieb.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jitka Martinákova
Tel.: +421903267813
E-mail: poslať životopis
ID: 4794426  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac