Referent nákupu/ Nákupca

Mavit Sk spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 300 EUR/mesiac1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

-objednávanie tovaru od dodávateľov,
-sledovanie stavu a hodnoty zásob,
- spolupráca a komunikácia s tuzem. dodávateľmi,
- vyhodnocovanie ponúk dodávateľov,
-príjem tovaru na sklad, zpracovanie objednávok,
-onventúry skladu, vystavovanie FA,
-aktualizovanie cien od dodávateľov,
-výber nového tovaru, produktov,
-riešenie reklamácií s dodávateľmi,
-ochota cestovať,

-samostatná a zodpovedná práca
-benefity pre zamestnancov (Q.prémie,13.plat, benefity k výročí zo SF)

Preferujeme mužské uchazeče bez zdravotních omezení z důvodu případné manipulace s tovarem!

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu zašlite prosím CV (najlepšie s fotografiou) v slovenskom jazyku na adresu: [email protected]

Do predmetu svojej správy uveďte prosím pozíciu, na ktorú reagujete. Vopred ďakujemevšetkým záujemcom o pozíciu, odpovieme však len tým, ktorí spĺňajú naše požiadavky. Prosíme fotografiu priložiť k e-mailu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické obory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- velmi dobré komunikačné schopnosti,
-príjemné a reprezentatívne vystupovanie,
-aktívna, samostatná
-zmysel pre systém
-schopnosť vyjednávať
- schopnosť a chuť pracovať s vysokým pracovným nasadením
- trvalé bydlisko kandidáta- ideálne Bratislava a blízke okolie

Zabezpečujeme veľkoobchodný predaj kompletného sortimentu voda-kúrenie-plyn, ucelenej ponuky príslušenstva a náhradných dielov pre naších zaregistrovaných odberateľov.

MAVIT SK spol. s r.o. je priamy zástupca zahraničných výrobcov a priamy dovozca výrobkov predovšetkým z Európskej únie (Taliansko, Nemecko, Maďarsko, Česko, Francúzsko ), taktiež viacerých výrobcov zo Slovenska. Kooperujeme s mnohými zahraničnými exportérmi, ktorí sú garanciou kvality našeho sortimentu a spolu s ním poskytovaných služieb.
ID: 3737198  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 - 1 300 EUR/mesiac1000