Reagujte bez životopisu

Obchodný reprezentant

MAURO SIMON, spol. s r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac+ bonusy za predaj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme spoločnosť zaoberajúca sa propagáciou a predajom kozmeceutiky
v oblasti kozmetológie a estetickej dermatológie.
Našimi klientmi sú kozmetické salóny, estetické centrá, lekári.

Do nášho tímu hľadáme novú kolegyňu na pozíciu obchodný reprezentant pre divíziu kozmeceutiky. Vyžaduje sa skúsenosť a už získaná prax s predajom a reprezentáciou v kozmetických salónoch. (min.2 roky)
Kozmetický kurz vitaný. Anklický jazyk potrebný.

Náplň práce:
- propagácia produktov u klientov a na školeniach
- akvizície nových klientov a celkový rozvoj zvereného regiónu
- aktívny predaj, riešenie objednávok a požiadaviek klientov
- budovanie a udržovanie vysoko profesionálnych vzťahov so zákazníkmi
- organizácia firemných školení
- aktívna účasť na odborných akciách a kongresoch zahraničných dodávateľov
- online webinare a vystupovanie na verejnosti
- reporting

Naše portfólio produktov a značiek pre kozmetické salóny:
nájdete na medicals-cosmetics.com
- Epigenetická peptidová top svetová kozmetika Hydropeptide
- Lekárska biokozmetika Soskin Paris
- EnzymeTherapy PBSerum
- Revolučný dvojfázový peeling BioRePeelCl3
- Chemické Peelingy MD:Peel
- MezoTherapia MD:Complex, Mezopeel
- Retinolové peelingy TimeCode
- Masky Innea

Kandidát má mať zakladnú kozmetickú prax
Predpokladom je záujem o ďalšie vzdelanie, schopnosti naučiť sa a prezentovať vedomosti na verejnosti (školiteĺské predpoklady)

Neposielať maily, v prípade Vážneho záujmu a spľnania kritérii
prosím volať 0948 404048

- Zázemie v prosperujúcej a úspešnej firme v oblasti
estetickej dermatológie a kozmeceutiky
- Motivujúce finančné ohodnotenie, bonusy
- Produktové školenia
- Samostatná a zodpovedná práca
- Firemné vozidlo Mercedes aj na súkromné účely, telefón
- Notebook a ďalšie firemné benefity
- Práca v peknom prostredí
- Absolvovanie rôznych školení aj v zahraničí
- Možnosť vzdelávať sa v oblasti kozmetológia a estetická medicína bezplatne
- Benefity pri nákupe kozmetiky a absolvovaní estetickych ošetrení

Informácie o výberovom konaní

Info o produktoch: www.medicals-cosmetics.com

Neposielať maily, v prípade Vážneho záujmu a spľnania kritérii prosím volať 0948 404048

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
YouTube Ads - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Obchodná komunikácia - Pokročilý
Info Office - Obchodní databáze - Pokročilý
Kozmetika - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obhodný zástupca, 2 roky praxe ako reprezentant pre kosmetické salóny

Kandidátka musí zvládnuť obchodné praktiky
a musí mať záujem o kozmetológiu.
Práca zahŕňa aj prácu školiteľa pre kozmetické salóny, preto sa vyžaduje aj zvládnutie školiacich schopnosti na osobných stretnutiach, školeniach,
seminároch, online webinároch a kongresoch.
Školiace aktivity sa uskutočnujú aj priamo od výrobcov kozmetických a estetických značiek
priamo v spoločnosti alebo online.
Vyžaduje sa anglický jazyk.
Vyžaduje sa cestovanie, profesionálne vystupovanie.

Info:
www.medicals-cosmetics.com

Mauro Simon Clinic je spoločnosť, ktorá pôsobí už 20 rokov v oblasti oftalmológie - očnej ambulancii a aj v oblasti očnej optiky. Taktiež už 5 rokov poskytujeme služby v oblasti estetickej medicíny a kozmetológie. International Medical Expert je spoločnosť zameraná na veľkoobchod aj maloobchod a máme výhradné zastúpenie pre produkty pre estetickú medicínu a kozmetológiu. Organizujeme školenia pre lekárov a kozmetológov v oblasti estetickej medicíny a kozmetológie.

INFO: www.maurosimon.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4021672  Dátum zverejnenia: 30.3.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac