Reagujte bez životopisu

PHP programátor

MAURIT s.r.o

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 3 000 EUR/mesiacposkytujeme finančné príspevky na letnú dovolenku i vianočné darčeky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do tímu hľadáme šikovného a odvážneho backend developera alebo developerku na čiastočný alebo plný úväzok na dlhodobú spoluprácu na rozsiahlych databázových stabilných projektoch z "education" oblasti napísaných v PHP. Pomôžeš nám písať technicky vyladený kód a optimalizovať aplikácie.

Programovať a pracovať budeš hlavne s :
● PHP spojený s frameworkami Nette (Symfony) a ich nadstavbami bežiacich na Debiane
● máme síce "frontendaka", ale sem tam sa aj HTML & CSS (bootstrap) popr. nejaký ten JS občas objaví
● na ukladanie dát používame relačné, ale aj nerelačné databázy (MySQL, Elasticsearch)
● projekty máme cez Gitlab a na každodennú komunikáciu Slack a ticketing system v intranete

V našom tíme máme skúsených vývojárov a testerov, ktorí si píšu automatizované testy a radi ti pomôžu a naučia. Používame nástroje na kontrolu kvality kódu a zavádzame si postupne CI/CD do procesov.

Nerobte si starosti s tým, či sa prihlásite ako php guru prípadne starší alebo mladší študent. Svet nie je čiernobiely. Na prvom online stretnutí spoločne prediskutujeme naše a tvoje očakávania.

Nebudeme ťa lákať na kávičku zadarmo (určite máme najkvalitnejšiu v meste), či pravidelné masáže (máme každý mesiac) ale na naozaj skvelú firemnú kultúru i útulné pracovné priestory v rodinnom domčeku so záhradkou. Raz ročne si spolu vyrazíme na firemnú dovolenku niekam do sveta (máme za sebou Island, Portugalsko, Toskánsko a chystáme sa na Nórsko). Často spoločne na záhrade grilujeme a jeden z firemných benefitov je naša vlastná super drevenica v Terchovej, kde môžeš stráviť príjemné dni s rodinou a najnovším firemným prírastkom medzi benefitmi bude o pár mesiacov neobmedzená sloboda na štyroch kolesách - firemná VW California (úžitkové vozidlo s kuchyňkou a s nocľahom).

● flexibilná pracovná doba a možnosť práce aj z domu
● dlhodobá spolupráca
● utužovanie kolektívu napríklad na spoločnej turistike
● voľno nad rámec dovolenky
● široké možnosti vzdelávania (konferencie, kurzy, školenia, literatúra,...)
● možnosť realizácie vlastných nápadov a projektov
● poskytujeme finančné príspevky na letnú dovolenku i vianočné darčeky
● mesačný príspevok na športové aktivity podľa výberu (posilňovňa, plávanie,...)
● možnosť ukázať schopnosti aj na veľkých projektoch
● možnosť realizovať projekty už od ich začiatku s vlastným návrhom

Samozrejmosťou sú aj ďalšie benefity ako vždy dostupné čerstvé ovocie, hracia konzola, dobrovoľné hodiny angličtiny, čí prezentácie zaujímavých technológií atď - skrátka kvalitné zázemie považujeme za základ ! Nehráme sa na šéfov, náš boss nemá ani vlastnú kanceláriu v dome a sem tam sa aj o servery postará :)

PS: väčšina z nás sme nadšenci do bitcoinu a blockchain technológií, takže ostatných aj vzdelávame a prevádzkujeme vlastný BTC automat v našom meste...

Okrem informácií o sebe (kto si, čomu sa venuješ/si sa venoval), nám prosím pošli aj ukážky svojich prác (ukážku PHP zdrojového kódu), alebo odkaz na tvoje portfólio, aby sme si mohli spraviť predbežný odhad o tvojich skúsenostiach. Ak nemáš ukážkový kód, nevadí, pošleme zadanie na vypracovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

PHP - Pokročilý
PHP Nette - Pokročilý
JavaScript - Mierne pokročilý
MySQL - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame na tejto pozícii?
- skúsenosti s tvorbou webových aplikácií sú nevyhnutné
- pokročilé znalosti PHP (OOP) a MySQL
- skúsenosti s niektorým z MVC frameworkov (Nette, Symfony, Laravel, Zend atď.)
- znalosť HTML (XML), CSS, JavaScript
- potešia praktické skúsenosti s webovými službami API
- ideálne minimálne 2 roky skúseností s vývojom backendu
- skúsenosti s realizáciou veľkých databázových projektov sú výhodou
- pre skúseného vývojára ponúkame možnosť viesť technickú stránku projektu, technické riešenia netriviálnych požiadaviek na funkčnosť projektu, vytváranie architektúry nových projektov

A z tých netechnických požiadaviek ?
- samostatnosť a prevziať zodpovednosť za riešenie
- analytické myslenie a systémový prístup k práci
- flexibilita a kreativita
- schopnosť určovať priority

Navrhujeme, realizujeme, prevádzkujeme a propagujeme internetové projekty. Naše znalosti a kreativitu využívame na analýzy internetových stratégií, tvorbu a administráciu internet a intranet aplikácií.

Sme menší tím 10-tich ľudí, takže všetci sme kolegovia aj kamaráti zároveň a preto vládne u nás otvorená a priama komunikácia.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4178817  Dátum zverejnenia: 8.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac