Obchodný zástupca pre leteckú a námornú prepravu

MAURICE WARD & Co, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac+ odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• aktívne vyhľadávanie a kontaktovanie nových zákazníkov v oblasti leteckých a námorných prepráv
• udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• prezentácia cenových ponúk
• organizovanie a vedenie obchodných rokovaní
• príslušná administratívna činnosť
• operatívne riešenie klientských požiadaviek

• ponúkame prácu v rýchlo expandujúcej medzinárodnej spoločnosti
• zaujímavá práca v dynamickom tíme pre významných zahraničných klientov
• mobilný telefón
• služobný automobil
• notebook
• sebarealizácia
• multisport karta
• flexibilná pracovná doba
• stabilné zázemie jednej z najväčších logistických spoločností v Európe

Ďakujeme všetkým záujemcom za reakciu na našu pracovnú ponuku a zároveň by sme vás chceli informovať, že budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí spĺňajú požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Doprava a Logistika, Obchod

Počet rokov praxe

2

• skúsenosti s priamym oslovovaním zákazníkov
• obchodné zručnosti na požadovanej úrovni
• komunikačné a prezentačné zručnosti na požadovanej úrovni
• vytrvalosť – odhodlanie ísť za stanoveným cieľom
• spoľahlivosť
• efektívnosť
• pozitívny prístup
• schopnosť plánovania a organizovania pracovného času
• samostatnosť

Maurice Ward Group poskytuje služby globálnej nákladnej prepravy, skladovania, logistiky a colného odbavenia od roku 1968. Pre uspokojenie svojich zákazníkov ponúkame komplexné riešenia správy dodávateľského reťazca. Od zadania objednávky u výrobcu až po doručenie k cieľovému zákazníkovi. Naša individuálna obchodná kultúra a inovatívne myslenie napomáhajú zvyšovať konkurencieschopnosť našich klientov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3945512  Dátum zverejnenia: 13.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac