Skladník / Vodič VZV (1-zmenná prevádzka, pracovná doba PO-PIA, 8:00-16:30)

MAURICE WARD & Co, s.r.o.

Miesto práce
Bojnická 20, Rača
Termín nástupu
ihneď - dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
850-900e brutto (dohodou podľa praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v sklade s rôznym tovarom
- prijímanie a vydávanie materiálu zo skladu
- balenie tovaru na požiadavky podľa zákazníka
- práca s interným systémom ULMS, skenovanie
- práca na vysokozdvižnom vozíku/retrak
- práca na 1 zmenu (8.00 - 16.30)

- ponúkame prácu v rýchlo expandujúcej medzinárodnej spoločnosti
- zaujímavá práca v dynamickom tíme pre významných zahraničných klientov
- práca v modernom logistickom sklade
- stravne lístky, firemný mobil
- po skúšobnej dobe príspevok na dopravu a možnosť kariérneho rastu
formou(prémii a odmien)
- stabilné zázemie jednej z najväčších logistických spoločností v Európe

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Doprava, špedícia, logistika

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

Vodičský preukaz

B

- skúsenosti s prácou v sklade
- osvedčenie vodiča vysokozdvižného vozíka – retrák nie je podmienkou ale výhodou
- znalosť práce na PC na úrovni používateľa
- dobrá orientácia v priestore
- samostatnosť
- logické myslenie
- ochota rozvíjať svoje vedomosti a zručnosti

Maurice Ward Group poskytuje služby globálnej nákladnej prepravy, skladovania, logistiky a colného odbavenia od roku 1968. Pre uspokojenie svojich zákazníkov ponúkame komplexné riešenia správy dodávateľského reťazca. Od zadania objednávky u výrobcu až po doručenie k cieľovému zákazníkovi. Naša individuálna obchodná kultúra a inovatívne myslenie napomáhajú zvyšovať konkurencieschopnosť našich klientov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2984795  Dátum zverejnenia: 14.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 850-900e brutto (dohodou podľa praxe)