Obsluha čerpacej stanice

Matúš Komenda

Miesto práce
Zlaté piesky, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce v shope je práca za pokladňou, dokladanie tovaru, starostlivosť o čistotu predajne, skladov, spoločných priestorov, WC, vonkajšieho priestranstva a orientácia na zákazníka v podobe slušného vystupovania a aktívneho predaja.Gastro pracovník -výroba bagiet a príprava jedál.

- zamestnanecké benefity v závislosti od dĺžky trvania pracovného pomeru (zvýhodnené tankovanie prémiových palív, káva grátis, 2 x ročne 1000 vernostných bodov
- stravné lístky formou Callio karty
- príplatky v zmysle zákonníka práce
- príspevok na cestu
- odmeny za aktívny predaj

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť OMV vstúpila na slovenský trh v roku 1991. S centrálou v Bratislave a 100 (98 OMV a 2 Avanti) čerpacími stanicami po celej krajine má spoločnosť OMV Slovensko 18% podiel na trhu. Čerpacie stanice OMV sú multifunkčné centrá služieb a slúžia ako čerpacie stanice pre ľudí a vozidlá. Zákazníci OMV môžu nakupovať palivá, oleje a využívať služby autoumyvární. Okrem toho ponúka 87 prevádzok VIVA, občerstvenie a širokú škálu doplnkových služieb. OMV Slovensko zamestnáva priamo 177 ľudí a cca 1000 pracovných miest vytvorila prostredníctvom siete čerpacích staníc.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4542374  Dátum zverejnenia: 20.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac