Technik údržby – mechanik strojní - údržbář

MATTONI - KMV, a. s.

Místo práce
Hlavní město Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
32000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technik údržby je součástí týmu, který zajišťuje provozní a údržbové činnosti a bezpečný provoz výrobních zařízení a vybavení.

Práce u nás znamená být součástí dlouhodobě úspěšné a respektované rodinné firmy vybudované na skvělých značkách, které přináší do života osvěžení, uplatnění v nezávislé společnosti, která je založená na podnikatelské filozofii, být součástí týmu postaveného na různorodosti, důvěře, respektu a lokálním přístupu.

Co budete dělat:

  • Zajišťovat údržbu a provozní činnosti související s technickým zařízením, např. plyn, stlačený vzduch, kotelny
  • Zajišťovat bezporuchový chod výrobních linek, sirupárny, kompresorů
  • Provádět preventivní údržby a opravy mechanických částí výrobních a nevýrobních zařízení
  • Spolupracovat s výrobními mistry

Koho hledáme:

  • ukončené SOU - strojní obor
  • uživatelská znalost práce na PC (MS Office - Word, Excel, Outlook)
  • dobrou fyzickou kondici, manuální zručnost
  • ochotu pracovat na směny (3 směnný, do budoucna 4 směnný režim)
  • spolehlivost, pracovitost

Nabízíme:

  • Příspěvek na stravování (firemní kantýna - výběr z 5 jídel, polévka, salátový bar) - obědy za 35 Kč
  • 1 týden dovolené navíc = 25 dnů dovolené celkem
  • Benefity formou Cafeterie (6000,-/rok)
  • Příplatky za práci v noci a o víkendech, bonusy
  • Nákup výrobků za zvýhodněnou cenu
  • Životní a úrazové pojištění
  • Výhodný zaměstnanecký program pro volání a internet
  • Odborná školení
  • Neomezený pitný režim na pracovišti
  • Dotovaná karta Multisport
  • Možnost parkování přímo v areálu společnosti
  • Smlouvu na dobu neurčitou
  • Nástup možný IHNED

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

ID: 3653602  Dátum zverejnenia: 26.4.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 32000 Kč/měsíc