ICT Administrátor

MATTONI 1873

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacod 1500 EUR / mesačne. Finálne ponúknutá mzda sa bude odvíjať od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora uživateľov podnikových systémov
- správa WAN infraštruktúry
- pokročilá správa VMware ESXi (vSphere)
- pokročilá správa serverov WIN20xx
- pokročilá správa MS EXCHANGE

- práca na trvalý pracovný pomer v medzinárodnej spoločnosti
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- možnosť vzdelávania
- benefity formou Cafeterie karty - kredit na nákup služieb v hodnote 240 € / rok
- životné a úrazové poistenie
- príspevok na stravovanie vo forme gastrolístkov
- pitný režim zabezpečený z portfólia spoločnosti
- teambuildingové aktivity a firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

OS WIN20xxx - pokročilý
MS EXCHANGE - pokročilý
VMware ESXi (vSphere) - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- flexibilita (cestovanie v rámci spoločnosti v skupine)
- vysoké pracovné nasadenie, lojálnosť a svedomitosť
- analytické schopnosti a schopnosť samostatného riešenia problémov

Našim poslaním je prinášať ľuďom do života osvieženie. Sme rodinná firma s viac ako 140ročnou tradíciou, vybudovaná na skvelých značkách, rešpekte a lokálnom prístupe. Staňte sa súčasťou stredoeurópskej jednotky na trhu nealkoholických nápojov.

Naše značky - napr. Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetkých náročných spotrebiteľov.
Do nášho portfólia najnovšie pribudli i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Rockstar, Gatorade a snacky značky Lay´s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KMV BEV SK s. r. o.
Nádražná 534
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Drinková
E-mail: poslať životopis
ID: 3986466  Dátum zverejnenia: 14.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac