Obchodný zástupca HoReCa - Dunajská Streda, Galanta

MATTONI 1873

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
920 EUR/mesiac+ výkonnostný bonus (konkrétna výška bonusov a celkového možného hrubého zárobku bude upresnená uchádzačom na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Starostlivosť o HoReCA zákazníkov vo zverenom regióne - Dunajská Streda, Galanta, Sereď
- Navrhovať, dohadovať a uplatňovať obchodné akcie a obchodnú stratégiu u zverených zákazníkov
- Starostlivosť a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi
- Dosahovať ročné ciele
- Efektívne umiestňovať naše zariadenia a materiál na podporu predaja
- Vyhľadávať nové obchodné príležitosti
- Monitorovať konkurenciu

- Práca na trvalý pracovný pomer v profesionálnom a dynamickom tíme
- Pracovný pomer na dobu neurčitú
- Príspevok na stravovanie formou gastro lístkov + pitný režim zabezpečený
- Služobné vozidlo na súkromné účely , tablet a mobilný telefón
- Možnosť kariérneho rastu
- Rôzne druhy benefitov podľa vlastného výberu v hodnote 240 € / ročne
- Multisport karta
- Životné a úrazové poistenie
- Teambuildingové a neformálne aktivity

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.9.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft PowerPoint - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- Min. 1 ročná prax v obchode v HoReCa
- Min. stredoškolské vzdelanie
- Výborné komunikačné a prezentačné schopnosti
- Prozákaznícke zmýšľanie
- Schopnosť analytického myslenia a orientácia na výsledok
- Vodičský preukaz skupiny B

Našim poslaním je prinášať ľuďom do života osvieženie. Sme rodinná firma s viac ako 140ročnou tradíciou, vybudovaná na skvelých značkách, rešpekte a lokálnom prístupe. Staňte sa súčasťou stredoeurópskej jednotky na trhu nealkoholických nápojov.

Naše značky - napr. Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetkých náročných spotrebiteľov.
Do nášho portfólia najnovšie pribudli i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Rockstar, Gatorade a snacky značky Lay´s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KMV BEV SK s. r. o.
Nádražná 534
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Simona Drinková
E-mail: poslať životopis
ID: 3862493  Dátum zverejnenia: 9.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac