Trade marketing manažér junior

MATTONI 1873

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac+ 15% bonusová zložka (* uvedená základná mzda predstavuje minimálne finančné ohodnotenie na tejto pozícií. Finálna základná mzda bude predmetom vzájomnej dohody a bude sa odvíjať od skúseností kandidáta. Detail možného hrubého zárobku spolu s bonusovou zložkou mzdy bude kandidátom upresnený na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Misia:
Navrhovať a implementovať špecifické trade marketingové programy a in-store komunikáciu s cieľom podporovať dosahovanie predajných cieľov

Zodpovednosti:
- Podieľať sa na príprave TM plán v súlade s cieľmi marketingového a obchodného
oddelenia
- Plánovať, koordinovať a realizovať trade marketingové aktivity vo zverenom segmente
- Podporovať obchodný tím pri plánovaní aktivít na kľúčových zákazníkoch
- Pripraviť a realizovať programy pre uvedenie nových produktov na trh
– Monitorovať vývoj predaja a navrhovať aktivity na podporu predaja
– Vyvíjať a zabezpečovať POP materiály
- Úzká spolupráca s obchodným tímom a prijímanie spätnej väzby
– Zodpovednosť za zverený budget
– Pravidelný reporting vedeniu

- práca v profesionálnom a dynamickom tíme
- pracovný pomer na dobu neurčitú
- služobné vozidlo aj na súkromné účely
- príspevok na stravovanie formou gastro lístkov + pitný režim zabezpečený
- CAFETERIA karta - ročný kredit na nákup tovaru a služieb podľa Vášho výberu v hodnote 240 €/ rok
- Multisport karta
- Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom
- Teambuildingové a neformálne aktivity
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a kariérneho rastu

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.2.2020 (ostáva ešte 19 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Našim poslaním je prinášať ľuďom do života osvieženie. Sme rodinná firma s viac ako 140ročnou tradíciou, vybudovaná na skvelých značkách, rešpekte a lokálnom prístupe. Staňte sa súčasťou stredoeurópskej jednotky na trhu nealkoholických nápojov.

Naše značky - napr. Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetkých náročných spotrebiteľov.
Do nášho portfólia najnovšie pribudli i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Rockstar, Gatorade a snacky značky Lay´s a Cheetos.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PEPSI-COLA SR, s.r.o.
Nádražná 534
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Kristína Galová
Tel.: +421904769260
E-mail: poslať životopis
ID: 3847699  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac