Tel - Sell Reprezentant

MATTONI 1873

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 750 € brutto + mesačné bonusy (výška možného hrubého zárobku a bonusovej zložky bude upresnená na osobnom pohovore)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Telefonické hovory so zverenými zákazníkmi na pravidelnej báze
- Vytváranie objednávok v systéme
- Kontrola platby faktúr
- Kontrola dodržiavania zazmluvneného sortimentu u zákazníkov
- Splnenie predajných plánov v spolupráci s obchodným zástupcom
- Budovanie dobrých vzťahov a komunikácia so zverenými zákazníkmi

PRACOVNÁ DOBA: PON - PIA 08:00 - 16:30, VÍKENDY A SVIATKY VOĽNÉ

- Práca v profesionálnom a dynamickom tíme
- Zaujímavé finančné ohodnotenie
- Možnosť kariérneho rastu, možnosť ďalšieho vzdelávania
- Životné poistenie hradené zamestnávateľom
- Zamestnanecká kreditová karta na nákup služieb, kultúrnych podujatí a voľnočasových
aktivít
- Pitný režim, gastrolístky
- Motivačné súťaže a teambuildingy

V prípade záujmu o inzerovanú pozíciu nám pošlite Váš aktuálny životopis. Za účelom osobného stretnutia budeme kontaktovať vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 18 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

- Skúsenosti s prácou v telefonickom predaji - výhodou
- Komunikačné zručnosti, príjemný výraz po telefóne
- Znalosť MS, excel
- Stredoškolské vzdelanie
- Orientácia na zákazníka, spoľahlivosť a svedomitosť
- Odolnosť voči stresu

Našim poslaním je prinášať ľuďom do života osvieženie. Sme rodinná firma s viac ako 140ročnou tradíciou, vybudovaná na skvelých značkách, rešpekte a lokálnom prístupe. Staňte sa súčasťou stredoeurópskej jednotky na trhu nealkoholických nápojov.

Naše značky - napr. Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetkých náročných spotrebiteľov.
Do nášho portfólia najnovšie pribudli i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Rockstar, Gatorade a snacky značky Lay´s a Cheetos.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PEPSI-COLA SR, s.r.o.
Nádražná 534
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Janíková
Tel.: +421904769002
E-mail: poslať životopis
ID: 3818808  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750 € brutto + mesačné bonusy (výška možného hrubého zárobku a bonusovej zložky bude upresnená na osobnom pohovore)