Vodič / zásobovač

MATTONI 1873

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac- základná mzda od 800 € (predstavuje minimálnu hranicu na danej pozícií, finálne ponúknutá základná mzda bude predmetom dohody a bude sa odvíjať od skúseností kandidáta + 25 % mesačný bonus ( od 200 € ) a 5 % ročný bonus; možný hrubý zárobok spolu: od 1000,- EUR; konkrétne detaily odmeňovania budú upresnené na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- denný rozvoz nápojov z Malaciek k zákazníkom v rámci Bratislavského kraja
- vykládka na mieste určenia - u zákazníka
- zvoz vratných obalov
- práca s hotovosťou

Práca na trvalý pracovný pomer v profesionálnom a dynamickom tíme
*** víkendy a sviatky voľné ***
- Pracovný pomer na dobu neurčitú
- Stravovanie formou gastro lístkov + pitný režim zabezpečený
- Možnosť kariérneho rastu
- Benefity vo forme kreditu vo výške 240 € na nákup služieb, vstupeniek, atď...
- Multisport karta
- Životné a úrazové poistenie hradené zamestnávateľom
- Teambuildingové a neformálne aktivity

Ak máte záujem o ponúkané miesto v našej spoločnosti a spĺňate uvedené požiadavky, kliknite prosím na tlačidlo "Poslať spoločnosti životopis", pripojte svoj profesijný životopis a odošlite.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.8.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

Počet rokov praxe

1 rok

- VP sk. C a prax v riadení nákladného vozidla
- zodpovedný prístup k práci, bezúhonnosť a spoľahlivosť
- komunikačné schopnosti
- miesto bydliska Malacky, alebo blízke okolie výhodou.

Našim poslaním je prinášať ľuďom do života osvieženie. Sme rodinná firma s viac ako 140ročnou tradíciou, vybudovaná na skvelých značkách, rešpekte a lokálnom prístupe. Staňte sa súčasťou stredoeurópskej jednotky na trhu nealkoholických nápojov.

Naše značky - napr. Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetkých náročných spotrebiteľov.
Do nášho portfólia najnovšie pribudli i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Rockstar, Gatorade a snacky značky Lay´s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KMV BEV SK s.r.o.
Nádražná 534
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Janíková
Tel.: +421904769002
E-mail: poslať životopis
ID: 3548453  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac