Skladový operátor

MATTONI 1873

Miesto práce
Nádražná 534, Malacky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiacod 750 EUR + 10% bonus /mesačny + zákonné príplatky + 5% ročný bonus - možnosť zvýšenia základnej mzdy po splnení kvalifikačných kritérií - bližšie informácie o odmeňovaní budú uchádzačom poskytnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Zabezpečovanie nakládok a vykládok tovaru
* Uskladňovanie prijatého tovaru
* Príprava nakládok - picking
* preukaz VZV výhodou

* Zákonné príplatky : So 1,667 € /hod , Ne 3,333 € /hod, Noc 1,333 € /hod, Sviatok 100%
* Pri splnení kvalifikačných kritérií možnosť navýšenia základnej mzdy
* Preplácanie nadčasov
* Pracovný pomer na dobu neurčitú
* Úrazové a životné poistenie
* Príspevok na dopravu v závislosti od vzdialenosti miesta bydliska
* Benefity formou zamestnaneckej Cafetérie - kredit na voľnočasové aktivity, kultúrne podujatia a služby podľa vlastného výberu 240 EUR/rok.
* Stravné lístky v hodnote 3,90 EUR
* 25 dní dovolenky
* Spoločenské a športové akcie pre zamestnancov
* Pitný režim

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Našim poslaním je prinášať ľuďom do života osvieženie. Sme rodinná firma s viac ako 140ročnou tradíciou, vybudovaná na skvelých značkách, rešpekte a lokálnom prístupe. Staňte sa súčasťou stredoeurópskej jednotky na trhu nealkoholických nápojov.

Naše značky - napr. Mattoni, Magnesia, Dobrá voda, pochádzajú z najkvalitnejších prírodných zdrojov. Starostlivo si vyberáme licenčné značky (Granini, Yo, Schweppes) do nášho portfólia, aby sme kvalitou a chuťou uspokojili všetkých náročných spotrebiteľov.
Do nášho portfólia najnovšie pribudli i značky Pepsi, Mirinda, 7Up, Mountain Dew, Lipton Ice Tea, Rockstar, Gatorade a snacky značky Lay´s.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KMV BEV SK s.r.o.
Nádražná 534
901 01 Malacky

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Janíková
Tel.: +421904769002
E-mail: poslať životopis
ID: 3286398  Dátum zverejnenia: 11.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac