Head of Accounting/Chief Accountant

MATT Consulting, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
2 600 - 3 300 EUR/mesiacRočné odmeny v závislosti od plnenia cieľov (1-2 mesačné brutto platy).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečuje metodické a personálne vedenie účtovného oddelenia.

Popis pozície/zodpovednosti:
• Rešpektuje Politiku spoločnosti a pravidelne sa oboznamuje a koná v súlade s platnou internou dokumentáciou.
• Dodržiava zásady BOZP (vrátane používania OOPP), ochrany životného prostredia, ochrany pred požiarmi a hospodárenia s energiami.
• Výkon ostatných činností podľa pokynov nadriadeného zamestnanca s ohľadom na naplnenie strategických cieľov spoločnosti.
• Personálne a metodicky vedie účtovné oddelenie
• Zabezpečuje rozvoj účtovného oddelenia
• Navrhuje možnosti na zvýšenie efektivity a automatizácie v procesoch v rámci účtovného oddelenia, ale aj v rámci celej spoločnosti
• Zabezpečuje plynulý priebeh auditu účtovných závierok spoločností v skupine ako aj nadväzujúce štatutárne povinnosti
• Zabezpečuje metodické vedenie a prípravu smerníc v oblasti účtovných predpisov
• Kontroluje a zodpovedá za správnosť DPH výkazov
• Zodpovedá za včasnú prípravu, kontrolu a podanie účtovných závierok a nadväzujúcich povinnosti spoločností v skupine
• Vykonáva ďalšie úlohy týkajúce sa jeho pracovného zaradenia, ktorými bude Zamestnanec poverený, a to v súlade s pokynmi Zamestnávateľa.
• Komunikuje s externým audítorom
• Komunikuje v mene spoločností so štátnymi inštitúciami

Špecifikované na osobnom pohovore.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Našim klientom je významná developerská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Dynamics 365 Business Central - Mierne pokročilý
OMEGA - Pokročilý
Microsoft Dynamics NAV - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Minimálne 3 ročná prax na obdobnej pozícií • Minimálne 3 ročná skúsenosť s vedením ľudí • Minimálne

Počet rokov praxe

7

• Vysokoškolské vzdelanie (ekonomické)
• Anglický jazyk – B2
• MS Office (Word, Excel, Power Point) - užívateľská úroveň
• Skúsenosť s BC (Business Central) výhodou
• Znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
• Proaktivita pri hľadaní riešení;
• Can Do Attitude
• Záujem učiť sa nové veci a zavádzať nové procesy
• Zodpovedný a spoľahlivý prístup k práci
• Analytické a logické myslenie
• Orientovaný na detail
• Vodičský preukaz

Sme headhuntingová spoločnosť, zaoberajúca sa vyhľadávaním a obsadzovaním kandidátov na TOP manažérske pozície, poskytovanie služieb executive search, executive outplacement a kariérneho poradenstva.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4566125  Dátum zverejnenia: 27.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac