Reagujte bez životopisu

Farmaceut - Dunajská Streda - Nástupný bonus 3000€

MATRIX PHARM, s.r.o.

Lekáreň MATRIX Gyógyszertár, Veľkoblahovská cesta, Dunajská Streda
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Máj 2023, príp. dohodou
1 800 - 2 400 EUR/mesiac+13. plat je štandard. Mzda pre absolventa je 1550 EUR/mesiac, po roku to prehodnotíme. Základná mesačná mzda farmaceuta je 1800€ brutto, v závislosti od skúseností a prínosu kandidáta môže byť aj vyššia, ak nás presvedčíte o Vašich hodnotách. Ak šéfujete ale túžite po menej administratívy a viac kvalitnej roboty za tárou, dohodneme sa! Ak ste na dôchodku a hľadáte skrátený úväzok, neváhajte nás kontaktovať!

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vydávanie liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu
- Poskytovanie odborného poradenstva pacientom aj lekárom
- Príprava liečiv
- Sledovanie skladových zásob, objednávania a exspirácií
- Spracovávanie lekárskych predpisov a poukazov

- 13. plat + odmeny
- teambuilding v Hongkongu
- príjemný kolektív, moderná súkromná lekáreň v budove polikliniky
- odborný prístup, osobné ohodnotenie nad rámec tarifnej mzdy
- zvýhodnený nákup v lekárni
- príspevok na poplatky v komorách 100%
- aktívne odborné vzdelávanie zamestnancov
- voĺné víkendy, pracovná doba Pondelok-Piatok 07:30-17:00

Informácie o výberovom konaní

Všetkým uchádzačom vopred ďakujem za záujem.
Životopis a tel kontakt prosím odoslať e-mailom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vynikajúce komunikačné schopnosti
- aktívny prístup k pacientovi s ochotou pomáhať
- zodpovednosť, profesionalita, spoľahlivosť
- zdravotný preukaz
- obchodné myslenie
- WinLSS

Spoločnosť prevádzkujúca verejnú lekáreň v novej budove zdravotného strediska Harmónia v Dunajskej Strede.
ID: 4541344  Dátum zverejnenia: 12.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac