Junior advokát(ka) / senior koncipient(ka) pre obchodnú a korporátnu agendu

MATHISON legal s. r. o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
1 500 - 3 800 EUR/mesiacJunior advokát(ka): Paušál 3 000 – 3 800 EUR. Kvartálne bonusy. Senior advokátsky(a) koncipient(ka): Mzda 1 500 - 2 200 EUR. Kvartálne bonusy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naším svetom sú technológie. V praxi pracujeme vedľa vedenia firmy ako strategický partner pre právne záležitosti. Riešime všetko, čo potrebujú tech klienti na to, aby mohli právne fungovať. Pracujeme pre širokú paletu organizácií - od startupov, cez SME a korporácie až po štátne inštitúcie.

Hľadáme posilu najmä pre obchodnú a korporátnu agendu vr. VC transakcií. Ponúkame príležitosť pracovať aj v ďalších oblastiach našej praxe - najmä IT, IP, GDPR, ecommerce či pracovné právo. K práci patrí aj projektové riadenie - nastavovanie budgetov, termínov a komunikácia s klientom. Spolu s kolegami vám dáme platformu na pravidelný právny a biznisový feedback.

Máme otvorenú firmu, kde všetci vidia všetko. Zrušili sme pracovný čas a fungujeme hybridne. Máme pravidelné meet-upy kde sa radíme, diskutujeme a brainstormujeme. Ale kľudne môžete ísť cez deň na tréning, alebo s deťmi k lekárovi. Niekto rád pracuje ráno, iný zas večer. Niekto rád využíva kanceláriu, iným dobre padne niekedy pracovať z obývačky. Je to na vás, stačí byť zodpovedný pri riadení svojho času a projektov.

Každý z nás má iné prednosti a ma by sme radi spoznali tie vaše. Možno ste „makač“ a chcete sa realizovať najmä v právnej robote. Alebo sa viac vidíte v budovaní vzťahov s klientmi. Prípadne by ste chceli školiť klientov a budovať si vlastný líderský profil. Nazdieľame vám našu víziu a ciele a radi sa s vami pobavíme, kde sa v nich vidíte vy.

- sloboda - nemáme pracovný čas a máme široký home office

- ľudskosť - najprv vyberáme charakter, až potom skúsenosti

- kvartálne bonusy

- challenging projekty v technológiách

- ownership - projektov aj komunikácie s klientom

- možnosť pracovať na vlastnej ne-právnej agende (marketing, business development atď.)

- pravidelný 1on1 feedback (v širšom tíme máme aj biznis coacha a psychoterapeuta)

- možnosť budovať vlastný líderský profil (www.legaltechforum.sk, https://www.mathisonlegal.sk/sk/vzdelavacia-zona atď.)

- moderné klimatizované priestory

- teambuildingy, spoločné obedy a vzdelávacie workshopy

- jazykové kurzy, pracovný NB, vlastný parking a ďalšie drobnosti

Vybraní uchádzači v prvom kole spracujú právne zadanie. Nasleduje stretnutie s partnermi k podmienkam spolupráce a nultý deň, kde si vyskúšame, ako by fungovala naša spolupráca v reálnom prostredí. Sme svižní, celé to trvá do 3 týždňov.

CV nám pošlite na [email protected] a nezabudnite na motivačný list.
Informácie o nás nájdete na www.mathisonlegal.sk.

Miesto výkonu práce Bratislava a Košice.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Hľadáme k sebe šikovného a pracovitého právnika, ktorého baví právo a technológie a nebojí sa náročných projektov. Vo firme máme veľkú mieru slobody, čo si vyžaduje zodpovednosť pri riadení svojho času a projektov.

Pri koncipientovi požadujeme min. 1,5 roka koncipientskej praxe.

Sme advokáti pre Industry 4.0 - dobu digitalizácie a umelej inteligencie.

Našou misiou je pomáhať právne fungovať firmám, ktoré technológiami menia svet. Ako špecializáciu sme si vybrali technológie, kde pomáhame napĺňať odkaz Alana Mathison Turinga, zakladateľa informatiky.

Pri založení kancelárie sme si dali jeden cieľ - znovu objaviť službu, ktorou môžu byť advokáti pre digitálny svet. Našimi hodnotami sú pomoc, praktickosť a jednoduchosť riešení. Tento prístup sa nám osvedčuje a pracujeme pre startupy a SME firmy, cez štátne organizácie až po korporácie.

Komunikujeme ľudsky a zrozumiteľne. Klientom radíme, ako urobiť strategické rozhodnutia pre dosiahnutie ich obchodných cieľov. Našou prácou pomáhame posilňovať ich pozíciu na trhu a motivujeme k vyšším štandardom.

Sme hodnotení ako Právnická firma roka 2024 pre IT a Duševné vlastníctvo (veľmi odporúčaná a odporúčaná kancelária) a The Largest Law Firm 2023 pre oblasť Duševné vlastníctvo (3. miesto).

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Oliver Majdúch
Tel.: +421908587876
E-mail: poslať životopis
ID: 4839086  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac