Kuchár/picér

MATHEWMCCOY, s.r.o.

Miesto práce
Mechenice, Podhorany
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ZDRAVÍME!!! DO FUNGUJÚCEJ Pizzérie Maškrtka HĽADÁME ČLOVEKA NA POZÍCIU KUCHÁR/PICÉR.

PIZZÉRIA SA NACHÁDZA v PODHORANOCH PRI NITRE. AK MÁTE ČAS, CHUŤ A VIDÍTE SA V TOMTO DRUHU AKTIVITY, TAK NÁM VOLAJTE NA ČÍSLO 903 424 178 ALEBO PÍŠTE NA E-MAIL PRE ĎALŠIE INFO. UVEDENÝ PLAT JE NÁSTUPNÝ. ĎAKUJEME ZA SKORÉ OHLASY. ;-)

POZRIEŤ SI O NÁS MÔŽETE aj DOHĽADANÍM NA FACEBOOKU -> pizzeria maskrtka ALEBO ZADANÍM, SKOPÍROVANÍM DOLE UVEDENÉHO ODKAZU DO HORNEJ LIŠTY PREHLIADAČA:

www.pizzamaskrtka.sk

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

KUCHÁR/PICÉR

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pečenie chutnej pizze a jedál pre Vás. ;-)
ID: 4063646  Dátum zverejnenia: 17.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac