Mzdy, personalistika

Matex s.r.o

Miesto práce
Veškovce 1194, 079 01 Veľké Kapušany, Košický kraj
Termín nástupu
01.12.2016, dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Vedenie personálnej agendy, príprava pracovných zmlúv, resp. ukončenie prac. zmlúv, náplni práce, prihlášok a odhlášok do Zdravotných poisťovní a Sociálnej poisťovne, založenie personálnej karty zamestnanca
• Kompletné spracovanie mzdovej agendy pre cca 50 zamestnancov podľa platných predpisov a na základe agronomickej evidencie, predovšetkým:
o výpočet mzdy vrátane odvodov na sociálne a zdravotné poistenie,
o výpočet dane zo závislej činnosti,
o ročné zúčtovanie dane z príjmu FO,
o výpočet a evidencia nemocenských dávok,
o zaistenie agendy evidenčných listov
o vykonávanie prevodných príkazov pre úhradu miezd, odvodov poistného a dane zo mzdy
• Komunikácia so štátnymi inštitúciami ( zdravotné poisťovne, sociálna poisťovňa, daňový úrad...), štvrťročné štatistické hlásenia
• Monitoring legislatívnych zmien týkajúcich sa mzdovej agendy
• Príprava podkladov pre manažment (reporting, rekapitulácie a pod.)
• Administratívne práce

• perspektívne, stabilné zamestnanie v rozvíjajúcej sa poľnohospodárskej spoločnosti
• zaujímavú prácu pri implementácii nového komplexného informačného systému
• ďalšie odborné vzdelávanie v réžii spoločnosti

Životopis spolu s motivačným listom v slovenčine zašlite prosím mailom, uchádzačov spĺňajúcich kritéria pozveme na výberové konanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, účtovníctvo, personalistika

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Personalistika - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

• schopnosť pracovať efektívne samostatne aj ako súčasť tímu
• iniciatíva, spoľahlivosť
• odolnosť voči stresu a asertivita
• výborné komunikačné zručnosti, schopnosť samostatne pracovať, analytické myslenie

MATEX, s.r.o. je poľnohospodárska spoločnosť pôsobiaca na východoslovenskej nížine od roku 2000.
Zaoberáme sa pestovaním poľných plodín, našou hlavnou komoditou je sója ale tiež tvrdá pšenica a repka. Venujeme sa aj chovu dobytka a ošípaných na mäso.
Sme výrobcom certifikovaných osív z vlastnej poľnej produkcie, ktoré dodávame zákazníkom - poľnohospodárskym podnikom na celom Slovensku. Sme dodávateľom sóje pre významné potravinárske podniky na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2767101  Dátum zverejnenia: 14.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou