Učiteľ/ka MŠ

Materská škola UniCare Bratislava

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
2019-05-01

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Požiadavky na zamestnanca

Znalosť práce s PC
MS Office, internet

Vzdelanie
Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.
Stredné odborné vzdelanie - učiteľstvo pre materské školy
Vysokoškolské vzdelanie odbor predprimárne vzdelávanie

Ďalšie požiadavky
Náplň práce: Samostatná odborná práca priamej výchovno–vzdelávacej činnosti s deťmi v MŠ s celodennou starostlivosťou. Vedenie kurzov podľa dohody so zamestnávateľom.

Minimálne požiadavky na kandidáta: Patria komunikatívnosť, trpezlivosť, tvorivosť, flexibilita, organizačné schopnosti , samostatnosť, spoľahlivosť , dôslednosť, precíznosť, ústretovosť a odolnosť voči stresu medzi Vaše silné stránky? Hovoríte anglicky? Máte minimálne stredoškolské pedagogické vzdelanie? Pracujete s internetom a MS Office? Pošlite nám svoje CV a motivačný list na [email protected].

MŠ UniCare je zapísaná v sieti MŠVVaŠ SR, pre deti 2 - 6 rokov, resp. deti s odloženou školskou dochádzkou.

Plat: 1200€

ID: 3619879  Dátum zverejnenia: 13.3.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.