Pedagogický asistent

Materská škola a Základná škola Rozmanita Bratislava

Miesto práce
Račianska 26E, Bratislava
Termín nástupu
2024-08-19

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Informácie o výberovom konaní

Rozsah úväzku
100%

Ďalšie požiadavky
Do nášho tímu Rozmanity hľadáme človeka s vášňou pre učenie a sprevádzanie rozmanitých detí, ktorý ku nám zapadne nielen svojimi zručnosťami, ale aj hodnotami a zapálením pre spoločné bádanie a skúšanie moderných prístupov k učeniu. Ponúkame nadštandardné ohodnotenie, autentickú podporu a tímovú kultúru v jedinečnom tíme, ktorý vyvíja nové metódy pre všetky školy na Slovensku.

Koho hľadáme?
- Učiteľa/učiteľku alebo pedagogického asistenta/pedagogickú asistentku na čiastočný alebo plný úväzok do 1. alebo 2. ročníka malej laboratórnej inkluzívnej základnej školy od 19. augusta 2024
- Rešpektujúci prístup k deťom je pre teba samozrejmosťou
- Nebojíš sa niekedy opustiť frontálny skupinový spôsob vyučovania a vkročiť do magického sveta diferencovaného systému výučby
- Chceš naozaj experimentovať a skúšať kreatívne a moderné spôsoby, ako učiť rozmanité kolektívy detí
-Vieš a chceš spolupracovať v tíme, pozeráš sa na výzvy s otvorenou zvedavosťou a nabíja ťa energiou proces spoločného skúmania a skúšania
-Nielen deťom hovoríš, že sa chýb nemusia báť, ale sama/sám sa nebojíš komunikovať svoje zlyhania a potreby

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Eleonora Dusikova
Tel.: +421911648103
E-mail: poslať životopis
ID: 4800038  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.