Pracuj na projekte, ktorý ťa nadchne. Hľadáme skúseného Angular Developera.

MATERNA Information & Communications s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
ASAP
2 500 EUR/mesiacVýsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme nadšeného a skúseného Angular Developera, ktorý sa pripojí k nášmu tímu a bude mať dôležitú úlohu pri vývoji moderných webových aplikácií. Ak máš vášeň pre vytváranie vysoko výkonných a používateľsky prívetivých aplikácií pomocou Angular frameworku a máš skúsenosti s prácou v Angular CLI, si ideálnym kandidátom pre túto pozíciu.​

  • Schopnosť efektívne pracovať s Angular CLI.
  • Skúsenosti s Angular frameworkom a jeho najnovšími verziami.
  • Dobrá znalosť JavaScript, HTML a CSS.
  • Schopnosť riešiť technické problémy a pracovať v tíme.
  • Komunikatívna angličtina (písomná a ústna)

  • Aby si sa mohol/a dobre zregenerovať a byť fit, máme 5 sick days v roku a platenú PN.
  • Športuj ako profík s MultiSport alebo BenefitPlus kartou a využi finančný príspevok pri životných udalostiach.
  • Spoločne oslavujeme úspechy našich tímov a organizujeme firemné akcie, kde máš príležitosť spoznať svojich kolegov aj mimo pracovného prostredia.
  • Pracuj z pohodlia domova a využi home office, aby si si mohol/a prispôsobiť pracovný čas svojmu životnému štýlu.
  • Ovocné dni ti prinášajú zdravé občerstvenie a zamestnanecké zľavy ti umožňujú nakupovať za zvýhodnené ceny.
  • Navyše získaj bonus za odporúčanie a lojalitu, ktorým oceníme tvoju vernosť a spoluprácu s nami.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Angular CLI - Pokročilý
AngularJS - Pokročilý
HTML - Pokročilý
CSS - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

  • Znalosť a prax s Angular CLI
  • Komunikatívnosť a práca v medzinárodnom tíme
  • Schopnosť pracovať nezávisle
  • Znalosť nemeckého jazyka je výhodou

MATERNA patrí k popredným nezávislým poskytovateľom služieb IT. V celosvetovom meradle zamestnávame viac než 4000 pracovníkov, v bratislavskej pobočke je nás už viac ako 100. Úspech spoločnosti MATERNA je založený na dlhoročných a trvalých vzťahoch so zákazníkmi, ku ktorým patrí celý rad veľkých a stredných podnikov a inštitúcií verejnej správy v Európe, Ázii, USA a Kanade.

Naše riešenia optimalizujú business procesy podporované informačnými technológiami v segmentoch IT Service Management, Customer Service Management, Government Services a Web Services.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Rakyta-Komendak
E-mail: poslať životopis
ID: 4793575  Dátum zverejnenia: 26.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac