Test automation engineer / QA Automation Engineer (s nemeckým jazykom)

MATERNA Information & Communications s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
2 500 - 3 500 EUR/mesiacVýsledná nástupná mzda je len orientačná. Finálna mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo u nás budeš robiť:

• Práca buď v tíme alebo samostatne
• Zodpovednost za všetky aspekty analýzy, návrhu testov a vytvárania testovacích scenárov pre automatizované testy
• Spúštanie a monitorovanie výsledkov automatizovaných testov (integrácia skriptov a podpora kontinuálnej integrácie)
• Vytváranie/údržba/ a error handling spojený s automatizovaným testovaním
• Tvorba testovacích dát potrebných pre automatizované testovanie
• Dokumentácia/reportovanie výsledkov automatizovaného testovania
• Definovanie a reportovanie nájdenych chýb
• Úzko spolupracovať s interným tímom vývojárov
• Podporovať klienta/ vývojárov pri riešeni nájdenych chýb

Čo vyžadujeme:
• Praktické skúsenosti s automatizovaným testovaním aplikácií (približne 2roky)
• Praktické skúsenosti s testovaním aplikácií
• Schopnosť pracovať v rýchlo sa meniacom prostredí a dodržiavať stanovené termíny
• Prehľad a praktické skúsenosti s automatizačnými toolmi vyuzivanými v testingu (Selenium, Tosca etc …..)
• Znalosti niektorého programovacieho jazyka su výhodou ( java, javascript, python, …)
• Znalosť softvérového vývojového cyklu
• Znalosti rôznych testovacích metód, techník a procesov
• Znalosť toolov na evidenciu a exekúciu testovacích scenárov/ticketov (e.g Jira)
• Znalosti agilného vývoja (SCRUM, LEAN, KANBAN) je výhodou
• Znalost a využitie AI/CHAT GPT v testingu je výhodou
• Základná znalosť využitia SQL/API testovania výhodou
• Cit pre detail
• Orientácia na výsledok(proaktívne riešenie problémov)
• Dobré komunikačné schopnosti/skúsenosti
• Tímová práca – interpretovať výsledky práce tímu a spolupracovať s ním na plnení úloh
• Ochotu vzdelávať sa a postupne sa učiť automatizovaný testing
• Dobrú znalosť nemeckého jazyka, nakoľko pohovor bude prebiehať v nemčine

  • Individuálne hodiny nemeckého jazyka v rámci pracovnej doby s lektorom a skupinové konverzácie s kolegami
  • 5x za rok sick day
  • Flexibilná pracovná doba
  • Možnosť pracovať z domu, alebo z nášho officu v BA. U náš nenájdeš žiaden open space, ale pekné a útulné kancelárie
  • Máš u nás možnosť získať rôzne certifikácie
  • Multisport alebo Benefit card. Vyber si čo Ti viac vyhovuje
  • Koncoročný finančný bonus
  • Ponúkame referral bonus až vo výške 1000 EUR

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

MATERNA patrí k popredným nezávislým poskytovateľom služieb IT. V celosvetovom meradle zamestnávame viac než 4000 pracovníkov, v bratislavskej pobočke je nás už viac ako 100. Úspech spoločnosti MATERNA je založený na dlhoročných a trvalých vzťahoch so zákazníkmi, ku ktorým patrí celý rad veľkých a stredných podnikov a inštitúcií verejnej správy v Európe, Ázii, USA a Kanade.

Naše riešenia optimalizujú business procesy podporované informačnými technológiami v segmentoch IT Service Management, Customer Service Management, Government Services a Web Services.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 4637405  Dátum zverejnenia: 4.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac