Java Trainee Program

MATERNA Information & Communications s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
ASAP
Od 1 700 EUR/mesiacVýsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Otvárame na Slovensku Trainee program pre šikovných Junior Developerov. Nezáleží na tom, či máš pracovné skúsenosti alebo si čerstvý absolvent, podmienkami sú znalosť anglického jazyka na vysokej úrovni, technické zručnosti, absolvovaná technická univerzita a silná motivácia. Program prebieha v anglickom jazyku, trvá 6 mesiacov, plat dostávaš od prvého dňa a môžeš ho absolvovať kdekoľvek na Slovensku, pretože všetko je online.

Prvé 3 mesiace sa budeš učiť programovať v Jave ale taktiež budeš rozvíjať svoje soft skills pri prezentovaní a komunikácii s inými účastníkmi programu. Po absolvovaní, aplikuješ svoje nadobudnuté znalosti v reálnom projekte. Počas programu získaš rôzne certifikácie a samozrejme, nakoniec ťa bude čakať pracovné miesto v jednom z našich tímov.

• Individuálne hodiny nemeckého jazyka v rámci pracovnej doby s lektorom a skupinové konverzácie s kolegami
• 5x za rok sick day
• Flexibilná pracovná doba
• Možnosť pracovať z domu, alebo z nášho officu v BA alebo KE.
• Máš u nás možnosť získať rôzne certifikácie
• Multisport alebo Benefit card. Vyber si čo Ti viac vyhovuje
• Koncoročný finančný bonus
• Ponúkame referral bonus až vo výške 1000 EUR

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Absolvovaná vysoká škola s technickým zameraním
• Silná motivácia sa vzdelávať
• Veľmi dobré znalosti anglického jazyka

MATERNA patrí k popredným nezávislým poskytovateľom služieb IT. V celosvetovom meradle zamestnávame viac než 4000 pracovníkov, v bratislavskej pobočke je nás už viac ako 100. Úspech spoločnosti MATERNA je založený na dlhoročných a trvalých vzťahoch so zákazníkmi, ku ktorým patrí celý rad veľkých a stredných podnikov a inštitúcií verejnej správy v Európe, Ázii, USA a Kanade.

Naše riešenia optimalizujú business procesy podporované informačnými technológiami v segmentoch IT Service Management, Customer Service Management, Government Services a Web Services.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Linda Macangová
E-mail: poslať životopis
ID: 4516248  Dátum zverejnenia: 31.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac