Logo MATERNA Information & Communications s.r.o.

ServiceNow Developer/Consultant

MATERNA Information & Communications s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Dohodou
1 800 EUR/mesiacVýsledná nástupná mzda bude dohodnutá na pohovore a odvíja sa od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pri práci na pozícii ServiceNow Developer/Consultant budeš pracovať v tíme, kde každý deň budeš riešiť nové výzvy. Tvoj deň bude zahrňovať:

  • Prácu na medzinárodných projektoch spoločne s kolegami zo Slovenska a z Nemecka.
  • Vývoj a implementáciu riešení v oblasti platformy ServiceNow.
  • Komunikáciu s klientom a tímom pri riešení problémov a zlepšení procesov.
  • Možnosť získať certifikácie na platformu ServiceNow
  • Pravidelná komunikácia s klientom.
  • Zodpovednosť za vývoj a implementáciu riešení v oblasti platformy ServiceNow.
  • Implementácia a konfigurácia ServiceNow modulov a aplikácií.
  • Práca s tímom na riešení problémov a zlepšení procesov.
  • Podpora a tréning klientov v oblasti ServiceNow.

  • Aby si sa mohol/a dobre zregenerovať a byť fit, máme 5 sick days v roku a platenú PN.
  • Športuj ako profík s MultiSport alebo BenefitPlus kartou a využi finančný príspevok pri životných udalostiach.
  • U nás budeš mať možnost získať rôzne školenia a certifikácie.
  • Spoločne oslavujeme úspechy našich tímov a organizujeme firemné akcie, kde máš príležitosť spoznať svojich kolegov aj mimo pracovného prostredia.
  • Pracuj z pohodlia domova a využi home office, aby si si mohol/a prispôsobiť pracovný čas svojmu životnému štýlu.
  • Ovocné dni ti prinášajú zdravé občerstvenie a zamestnanecké zľavy ti umožňujú nakupovať za zvýhodnené ceny.
  • Navyše získaj bonus za odporúčanie a lojalitu, ktorým oceníme tvoju vernosť a spoluprácu s nami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

ServiceNow - Pokročilý
SQL - Mierne pokročilý
JavaScript - Pokročilý

  • Znalosť aspoň jedného programovacieho jazyka (JavaScript, Java, Python).
  • Prehľad v databázach (SQL).
  • Technický background, schopnosť logicky uvažovať a samostatne riešiť problémy.
  • Znalosť anglického jazyka na bežnej komunikatívnej úrovni.
  • Predošlá skúsenosť s technológiou ServiceNow je veľkou výhodou.
  • Skúsenosti na projektoch u klienta

MATERNA patrí k popredným nezávislým poskytovateľom služieb IT. V celosvetovom meradle zamestnávame viac než 4000 pracovníkov, v bratislavskej pobočke je nás už viac ako 100. Úspech spoločnosti MATERNA je založený na dlhoročných a trvalých vzťahoch so zákazníkmi, ku ktorým patrí celý rad veľkých a stredných podnikov a inštitúcií verejnej správy v Európe, Ázii, USA a Kanade.

Naše riešenia optimalizujú business procesy podporované informačnými technológiami v segmentoch IT Service Management, Customer Service Management, Government Services a Web Services.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Rakyta-Komendak
E-mail: poslať životopis
ID: 4060834  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac