Senior Developer Java Microservices

MATERNA Information & Communications s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2 300 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od profesijnej kvalifikácie a skúseností + provízie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Práca v agilných tímoch
• Návrh a implementácia moderných web a mobilných aplikácii
• Self Contained Systems a Microservice architektúra
• implementácia User Interface
• implementácia Business logiky a správy dát
• koncepcia a implementacia medziprocesovej komunikácie
• dokumentácia a Unit Testy

• Prácu na zaujímavých medzinárodných projektoch a možnosť vycestovať
• Stabilná firma
• Home office - možnosť pracovať aj z domu, flexibilný pracovný čas
• Benefitný systém Cafeteria / Multisport
• Jazykové vzdelávanie v pracovnej dobe v priestoroch spoločnosti
• Super kolektív, neformálne a inovatívne prostredie
• Sick days
• Útulné kancelárie, žiaden open space office
• Teambuildingové a rodinné aktivity
• A mnohé iné ...

Z dôvodu aktuálnej situácie s pandémiou COVID budeme prvé výberové kolo robiť formou
telekonferenčného rozhovoru. Na osobný pohovor pozveme uchádzačov až v druhom kole.

Životopis prosíme zasielať v Anglickom alebo Nemeckom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

3+

  • Ukončené štúdium informatiky, hospodarskej informatiky, alebo pod.
  • Plynulý anglický jazyk a/alebo nemecký jazyk

Skúsenosti s:
  • znalosti vo vývoji moderných web-aplikácii v HTML, CSS a JavaScript
  • Architektúra Microservices
  • Distribučné systémy
  • Resilience Patterns
  • REST WebServices

Nice-to-have:
  • SSI/ESI
  • Browser Transclusion, Link Replacements
  • Continuous Integration, Continuous Delivery
  • Docker and Kubernetes
  • Unix, Linux
  • Skúsenosti s React, Gradle A/B Deployments a/alebo Spring Boot, Dropwizard alebo Wildfly Swarm

MATERNA patrí k popredným nezávislým poskytovateľom služieb IT. V celosvetovom meradle zamestnávame viac než 4000 pracovníkov, v bratislavskej pobočke je nás už viac ako 100. Úspech spoločnosti MATERNA je založený na dlhoročných a trvalých vzťahoch so zákazníkmi, ku ktorým patrí celý rad veľkých a stredných podnikov a inštitúcií verejnej správy v Európe, Ázii, USA a Kanade.

Naše riešenia optimalizujú business procesy podporované informačnými technológiami v segmentoch IT Service Management, Customer Service Management, Government Services a Web Services.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Maros Kasak
E-mail: poslať životopis
ID: 3987666  Dátum zverejnenia: 11.12.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac