Pracovník/pracovníčka pre študijné záležitosti

Materiálovotechnologická fakulta STU so sídlom v Trnave

Miesto práce
Jána Bottu, Trnava
Termín nástupu
01.03.2023
1 000 EUR/mesiactarifný plat bude určený v súlade so Zákonom 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme; v zmysle § 10 uvedeného zákona je možnosť priznať osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• odborná práca pri zabezpečovaní sociálnej a študijnej agendy študentov,
• sledovanie a overovanie získaných kreditov vrátane prípravy rozhodnutí,
• administratívne zabezpečenie vyplácania štipendií študentom,
• odborné administratívne práce,
• ďalšie činnosti súvisiace s činnosťou oddelenia

pružný pracovný čas, 5 dní dovolenky naviac, 1 deň voľna/štvrťrok pre zamestnancov s nezaopatreným dieťaťom do 15 rokov, voľno pri narodení dieťaťa, stravovanie v podnikovej jedálni, príspevky pri narodení, uzatvorení manželstva, v soc. núdzi, pri osamostatnení sa, pri dlhodobej pracovnej neschopnosti, darcom krvi, liečebnú starostlivosť, na kultúrne podujatia

Na základe zaslaných životopisov bude urobený výber a na pracovný pohovor budu pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

• minimálne stredoškolské s maturitou
• skúsenosti z oblasti vysokoškolského vzdelávania, znalosť vysokoškolského zákona
• hospodárska korešpondencia – pokročilý,
• strojopis – pokročilý,
• microsoft Excel – pokročilý,
• microsoft Word – pokročilý,
• zodpovednosť, príjemné vystupovanie,
• schopnosť zvládať neočakávané situácie,
• rozvinuté komunikačné schopnosti,
• profesionálny prístup, dobrá organizácia pracovného času, flexibilita, dynamika a kreativita
• schopnosť samostatnej práce, aj tímovej práce,
• znalosť anglického jazyka výhodou,
• občianska a morálna bezúhonnosť.

Sme jednou z fakúlt Slovenskej technickej univerzity a zameriavame sa na výchovu absolventov univerzitného typu, pre širokú oblasť priemyselnej, hlavne strojárskej výroby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4511984  Dátum zverejnenia: 1.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac