Reagujte bez životopisu

Obchodný vedúci

Matej Maruška

Miesto práce
Námestovo
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Hneď
700 - 3 000 EUR/mesiac700 - 3000EUR/mesiac po zaškolení nadštandardné platové podmienky - možnosť ovplyvniť si príjem vlastným nasadením, šikovnosťou, prístupom a tak si zaistiť rýchly kariérny postup.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obchodný vedúci siete:
- školenie a vedenie spolupracovníkov/sprostredkovateľov

○ online stretnutia s klientmi a vybavovanie ich potrieb a požiadaviek
-aktívne vyhľadávanie nových klientov a kontaktovanie klientov z databázy
- vypracovanie rodinných finančných plánov
- prezentácia finančných riešení našim klientom
- dlhodobá starostlivosť o kmeň klientov

- dovolenkovo motivačný program pre najlepších spolupracovníkov
- zmluvne garantovaný kariérny postup
- 50 ročné know how medzinárodnej spoločnosti
-približne 80 - 90 % pracovnej náplne viete vyriešiť online z pohodlia domova

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- svedomitý a zodpovedný prístup, organizačné schopnosti, flexibilný a komunikatívny typ
- chuť neustále sa učiť nové veci a vzdelávať sa
- bezúhonnosť
-zodpovednosť
-Mať ambíciu vybudovať niečo nové s dlhodobou hodnotou.

Finančné poradenstvo a sprostredkovanie finančných služieb OVB Slovensko
ID: 3914135  Dátum zverejnenia: 8.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac