Inšpektor kvality v strojárskej výrobe

MSK Cabins s. r. o.

Miesto práce
Kpt. Nálepku 2, 082 71 Lipany
Termín nástupu
ASAP
850 - 1 000 EUR/mesiacfinálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vykonáva kontroly kvality výroby a výrobkov vo výrobných priestoroch (zvarovňa, montáž) formou – merania, vizuálnej kontroly, vstupnej, medzioperačnej a výstupnej kontroly
- Identifikuje chyby na výrobkoch a hlási ich svojmu nadriadenému
- Dáva podnet na zastavenie procesu výroby v prípade zistenia výskytu chybných výrobkov s cieľom predísť ďalším stratám z dôvodu nedodržania požadovanej kvality
- Podieľa sa na rozhodnutí o závažnosti odhalených chýb a o možnosti opravy chybných výrobkov
- Vedie a udržiava záznamy o chybných výrobkoch a procesných nezhodách
- Spracováva meracie protokoly a štatisticky ich vyhodnocuje
- Podieľa sa na zaškoľovaní pracovníkov v otázkach dodržiavania kvality výroby

Miesto výkonu práce v Lipanoch, v budúcnosti možný výkon práce v Sabinove
Jednosmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické - strojárenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Znalosť technických noriem, čítanie výkresov, práca s meradlami, teoretická znalosť zváracích procesov
- Orientácia na detaily, samostatnosť a rozhodnosť pri práci
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti z inšpekcie kvality v strojárenskej výrobe sú výhodou
- Uchádzač s platným osvedčením na vizuálnu kontrolu zvarov VT2 bude uprednostnený

MSK je vedúcim európskym výrobcom najinteligentnejších kabín ponúkajúci vybraným zákazníkom svoje kompletné služby vrátane dizajnu, realizácie prototypov, ako aj nízko, stredne a vysoko objemovú produkciu kabín s plastovými súčasťami.

Pri výrobe kabín sľubujeme našim zákazníkom výnimočné plnenie dodávok a spoľahlivosť. Máme takmer polstoročnú históriu výroby kabín. Počas týchto rokov sme našim zákazníkom dodali stovky tisíc kabín. Skutočne vieme všetko, čo je možné vedieť o bezpečnosti kabín!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3472629  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac