Bistro Otto hľadá kuchára/kuchárku!

Matching s.r.o.

Miesto práce
Grösslingová 26, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiacViac info si povieme na osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa k tímu obľúbeného bratislavského bistra Otto!​

  • Tvojou náplňou práce bude príprava obedov a večerného mise en place.
  • Naše večerné menu vychádza z regionálnej kuchyne, ktorá je našim srdciam blízka a chceme na ňu upriamiť pozornosť.
  • Večerný servis je od pondelku do piatku, takže víkendy sú večer voľné!
  • V sobotu a v nedeľu budeš mať na starosti prípravu a servis raňajok a brunch-u. Aj keď býva u nás rušno, máme skvelý tím a dobre fungujúci systém.​
  • U nás budeš mať priestor na osobný rast a učenie sa nových vecí. Máš možnosť kreatívne prispieť k tvorbe nových jedál a postupov.​
  • Hľadáme kuchára/kuchárku so skúsenosťami a vášňou pre gastronómiu, ktorý/á sa pripojí k nášmu tímu s nadšením a energiou.​
  • Práca je na tzv. dlhý a krátky pracovný týždeň, s maximálnym časom 160 hodín mesačne. Nastavili sme systém práce tak, aby si mal/a aj počas pracovného víkendu voľný večer.​
  • Kladieme dôraz na starostlivosť o hostí, tvorbu zdravého pracovného prostredia a používanie kvalitných regionálnych surovín od našich farmárskych priateľov.

​Pridaj sa k nám a zaži jedinečný gastronomický zážitok v bistro Otto! Čakajú ťa skvelí kolegovia, dynamické prostredie a neustále nové výzvy, vrátane pravidelných pop-up eventov so špičkovými kuchármi!

  • sme féroví - držíme dohody a to, čo povieme, to aj platí​
  • sme ľudskí a vieme sa spolu rozprávať
  • zakladáme si na otvorenosti, inklúzii a profesionalite
  • % odmena podľa výšky obratu
  • možnosť kariérneho postupu - všetci máme možnosť sa ďalej vzdelávať v tom čo robíme a cibriť si svoje majstrovstvo
  • dynamický a mladý kolektív, ktorý to myslí s gastrom vážne
  • zamestnanecké zľavy v ostatných podnikoch v skupine
  • pracovné stáže a školenia na Slovensku i v zahraničí

Ak máš skúsenosti a vášeň pre prácu v dobrom gastre, ozvi sa nám. Budeme sa tešiť!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Reštaurácie, bary, jedálne a pod.

Bistro Otto! je moderné bistro v centre Bratislavy.
Servírujeme sýte raňajky, rýchle obedy a večerné menu vychádza z regionálnych surovín a tradícií.
Samozrejmosťou je naturálne víno a speciality coffee.

Dávame si záležať na kvalite a na tom, aby sa u nás naši zákazníci cítili pohostení. Hospitality first!

Ľudia sú pre nás vždy na prvom mieste. A to nielen naši zákazníci, ale aj naši kolegovia a kolegyne. V práci trávime veľa času a chceme, aby sme sa tam cítili dobre, mohli napredovať a mali zdravé vzťahy.

Bistro Otto! je súčasťou dynamickej skupiny Wirtshaus (z nemeckého pohostinstvo), pod ktorú patrí aj Langoš Bar, kaviareň Emil, či nový projekt Ferdinand.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Kontakt

Kontaktná osoba: Klára Javorská
E-mail: poslať životopis
ID: 4795789  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac