Hľadáme Sales Managera pre oblasť vzdelávacích benefitov

Matching s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
2 500 EUR/mesiac+ variabilná zložka (finálna výška mzdy sa bude odvíjať od Vaších skúseností a ďalších debát)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti poskytovania rozvojových programov (teambuildingov, workshopov, tréningov) v rámci team developmentu, hľadáme skúseného Sales manažéra, ktorého primárnou úlohou bude rozvíjanie existujúcich obchodných aktivít a prinášanie tých nových + postupné dopĺňanie a rozvoj sales teamu.

ČO ŤA NA POZÍCII EŠTE ČAKÁ:

• Predaj našich služieb (vzdelávacích programov) klientom z bankového sektora, IT a pharmy na Slovensku (Bratislava) i v Rakúsku (Viedeň) formou osobných ale aj online stretnuti,

• Podpora na budovaní silnej značky a zvyšovanie povedomia o našej spoločnosti

• Plánovanie, sledovanie, podpora a kontrola obchodných plánov, predajných aktivít

• Sledovanie trendov v organizačnej psychológii a HR

​• Prepracovaný firemný manuál, nepretržitá odborná podpora
• Priestor pre realizáciu vlastných nápadov - dostatok autonómie a slobody
• Možnosť učiť sa od tých najlepších v našej brandži - od našich partnerov od Nového Zélandu až po Peru

• možnosť

Ak Vás táto príležitosť oslovila, dajte nám o sebe vedieť a pošlite svoje CV.
Radi Vás bližšie spoznáme.
Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné vzdelávacie organizácie

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti vzdelávacích a rozvojových programov pre zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Teams - Pokročilý
Zoom: Video Conferencing - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

starostlivosť o klientov, predaj

Počet rokov praxe

5

KOHO HĽADÁME?

• Hľadáme obchodníka mysľou aj srdcom, človeka so skúsenosťami v predaji služieb, ideálne HR/training

• Ako členovia najväčšej teambuildingovej siete na svete, denne komunikujeme s našimi partnermi v 60tich krajinách a preto hľadáme človeka, ktorý sa plynule dohovorí po anglicky

​• Máš rád inovácie, myslíš strategicky, vieš prinášať kreatívne riešenia
​• Vieš dobre komunikovať, nebojíš sa prejaviť a prezentovať seba ani produkt
​• Si tímový hráč, vieš vytvárať a rozvíjať vzťahy, ale aj pracovať samostatne
​• Máš silnú orientáciu na výsledok a odolnosť voči stresu
​• Vieš rýchlo reagovať na neočakávané zmeny a nové výzvy
​• Sú Ti blízke nové technológie

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4787617  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac