Obchodník v logistike (región Senec, Trnava, Nové mesto nad Váhom)

Matching s.r.o.

Miesto práce
Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
Od 1 400 EUR/mesiac+ mesačný bonus až do výšky 100% zo základnej mesačnej mzdy po skúšobnej dobe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú logistickú spoločnosť, hľadáme Obchodného zástupcu.

Hlavné zodpovednosti na pozícii sú:
• Priama akvizícia nových klientov
• Aktívna práca v teréne – vyhľadávanie nových obchodných príležitostí vo zverenom regióne (Senec, Trnava, Nové mesto nad Váhom)
• Dojednávanie podmienok spolupráce a uzatváranie nových objednávok
• Udržiavanie a budovanie dobrých obchodných vzťahov s aktuálnymi zákazníkmi
• Denná komunikácia s klientmi, riešenie ich špecifických požiadaviek
• Príprava cenových ponúk a prezentácií
• Analýza trhu: monitorovanie konkurencie, trendov, cien, produktov
• Zodpovednosť za plnenie obchodného plánu
• Pravidelný reporting kľúčových aktivít

• Motivačné finančné ohodnotenie (fixná mzda plus mesačná bonusová zložka po skúšobnej dobe)
• Zaškolenie a možnosť ďalšieho vzdelávania
• 2 dni dovolenky navyše nad rámec Zákona
• Čerpanie benefitu Cafeteria - 40 €/ mesiac v čistom
• Bonus za odporučenie vhodného kandidáta - za každé odporučenie 200 €
• Služobný automobil s príspevkom na súkromné kilometre
• Spoločenské, športové a teambuildingové akcie pre zamestnancov
• Multisport karta
• Možnosť pracovať v stabilnej logistickej spoločnosti

Ak Vás táto príležitosť oslovila a máte záujem o bližšie informácie, dajte nám o sebe vedieť a pošlite nám Vaše CV.
Radi Vám priblížime viac detailov k tejto pozícii.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Našim klientom je jedna z popredných logistických firiem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod, logistika, špedícia, preprava

Počet rokov praxe

2

Hľadáme kandidátov, ktorí:
• Majú skúsenosť v oblasti obchodu a logistiky (min 2 roky)
• Majú skúsenosť s tvorbou cenových kalkulácií
• Sú dynamickí a radi komunikujú, neboja sa oslovovať nových klientov
• Sú flexibililní, presvedčiví a samostatní – to je základný predpoklad úspešného zastávania pozície
• Sú spoľahliví, proaktívni a schopní dotiahnuť veci do konca
• Aktívne pracujú s MS Office

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4590750  Dátum zverejnenia: 30.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac