Cost manager pre developerskú spoločnosť

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
2 500 EUR/mesiacFinálna mzda závisí od Vašich skúseností a schopností a bude predmetom ďalších debát. V prípade záujmu je možnosťou aj práca formou živnosti alebo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú a etablovanú developerskú spoločnosť hľadáme skúseného kandidáta na pozíciu COST MANAGER. Vašou hlavnou zodpovednosťou bude manažment nákladov v rámci projektov. Hlavné oblasti činností, za ktoré budete zodpovedať, sú nasledovné:

• Riadenie a kontrola nákladov - vyhodnocovanie nákladov stavebných prác realizovaných projektov
• Tvorba cenových kalkulácií a predbežných rozpočtov potenciálnych projektov a projektov v prípravnej fáze
• Podpora projektového tímu a kontrola nákladov počas prípravy projektu, tendrovania, ponukových konaní, realizácie projektu a po ukončení projektu
• Finančný reporting výstavby
• Organizácia a vedenie porád a stretnutí k nákladom projektov
• Komunikácia s dodávateľmi, zadávanie dopytov na vypracovanie cenových ponúk a vyjednávanie podmienok
• Zmenové konania – návrhy na zmeny, dohľad nad vyjednaním a úpravou cien, nad dodržiavaním zmluvných podmienok a aplikovaním zmien na stavbe; administrácia zmenových listov

• Projektové odmeny
• Profesionálne pracovné prostredie
• Motivujúce ohodnotenie závislé na skúsenostiach
• Možnosť osobnostného a profesijného rozvoja
• Stabilné prostredie etablovanej spoločnosti
• Práca v príjemnom kolektíve a moderných priestoroch
• Dlhodobá spolupráca

Ak máte záujem o pozíciu COST MANAGER pošlite nám Váš životopis na doleuvedenú mailovú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov napĺňajúcich požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Naším klientom je úspešná developerská spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Stavebné zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

• Skúsenosti na obdobnej pozícii s pozemnými stavbami na strane developera
• Vzdelanie stavebného/technického zamerania
• Vynikajúce analytické zručnosti, znalosť cost managementu, rozpočtovania a budgetingu
• Vysoká miera samostatnosti a zodpovednosti
• Tímový hráč
• Zodpovednosť a spoľahlivosť

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4513706  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac