Špecialista komunikácie

Matching s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť pôsobiacu v oblasti služieb a poskytovania benefitov pre zamestnancov, hľadáme nového kolegu do marketingového tímu. Ide o pozíciu, v ktorej sa spája interná s externá komunikácia.

ČO ŤA NA POZÍCII ČAKÁ:

• Realizácia rôznych kampaní (v spolupráci s reklamnou agentúrou a inými oddeleniami (na základe schválených plánov, dohľad nad dátumami spustení, realizáciou media-mixov, prípravou databáz)
• Interná komunikácia – správa intranetu a pridávanie príspevkov, celkový manažment internej komunikácie v spolupráci s ostatnými oddeleniami a organizácia aktivít internej komunikácie a angažovanosti
• Redigovanie notifikácií, komunikačných textov, odpovedí novinárom, tvorba obsahu
• Tvorba prezentácií o produktoch
• Dohľad nad personalizáciou interných firemných priestorov (logá, plagáty, potlače)
• Sociálne siete: správa profilov a publikácií na Facebook, Linkedin, Youtube–kanáli, Google + publikovanie príspevkov, sledovanie aktivity fanúšikov, sledovanie spustených kampaní, krízová komunikácia
• Reklamné predmety – návrh reklamných predmetov, analýza potrieb obchodných oddelení, objednávanie, naskladňovanie, prerozdelenie a distribúcia reklamných predmetov
• Newslettre: databázy, komunikácia s dodávateľmi, manažment procesu
• Spolupodieľanie sa na aktivitách CSR (dohľad nad projektami, partnermi)
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami

KOHO HĽADÁME ?

• Máš aspoń 3 roky skúsenosti v oblasti internej a externej komunikácie
• Sú Ti blízke sociálne siete a ich správa
• Máš rád/a tvorbu obsahu a písanie
• Si kreatívny/a, samostatný/á ale máš aj rád/a prácu v tíme
• Vieš si dobre organizovať čas a priority
• Rád/a sa učíš a skúšaš nové veci a aplikuješ nové poznatky aj do praxe
• Hovoríš dobre po anglicky a si aspoň začiatočník vo francúzskom jazyku a máš chuť sa v ňom zdokonaľovať - bude to pre Teba prospešné pri komunikácii s materskou spoločnosťou vo Francúzku

• Príspevok na stravu nad rámec zákona, hradený zamestnávateľom v plnej výške (aj počas dovolenky)
• 3 dni dovolenky navyše nad rámec zákona
• Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie (vo výške 6% zo základného platu)
• 13.plat a podiel na hospodárskom výsledku spoločnosti
• Rekreačný príspevok/poukaz aj pre novonastupujúcich zamestnancov (nárok po skúšobnej dobe)
• Cafeteria
• Vzdelávacie programy a ďalšie zaujímavé benefity
• Príjemné pracovné prostredie, od 10/2022 v úplne nových moderných kanceláriách
• Hybridný pracovný čas po 6 mesiacoch od nástupu: 3 dni office, 2 dni home office

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti služieb a poskytovania benefitov pre zamestnancov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Francúzsky jazyk - Začiatočník (A2)

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4334226  Dátum zverejnenia: 20.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac