Можливість для людей з України

Pôdoznalec/Pôdoznalkyňa pre technologický environmentálny projekt

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2 500 EUR/mesiacUvedená základná mzda je orientačná, jej finálna výška závisí od skúseností a seniority kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, spoločnosť, ktorá pracuje na technologicky inovatívnom environmentálnom projekte, hľadáme nového kolegu/kolegyňu na pozíciu Pôdoznalec/Pôdoznalkyňa.

Na pozícii Vás čaká:

• Výskum, analýza a vývoj produktu – pôdneho regeneračného substrátu
• Tvorba podkladov pre výrobu biouhlíkového regeneračného substrátu (prenášanie výsledkov štúdií do praxe)
• Spolupráca s výrobným oddelením
• Spolupráca s externým poradcom z oblasti pôdoznalectva
• Spolupráca s agronómami
• Reprezentovanie spoločnosti na lokálnych aj zahraničných podujatiach (konferencie, výstavy, kongresy atď).
• Sledovanie a štúdium nových trendov a technológii a ich aplikácia do výskumného a výrobného procesu

KOHO HĽADÁME?
• Máte ukončené VŠ štúdium v odbore pedológia, krajinné inžinierstvo a pod.
• Ste odborníkom v oblasti pôdneho hospodárstva
• Máte skúsenosti a rozumiete problematike biouhlíka
• Máte prehľad o dostupných metódach regenerácie pôdy (zahraničné aj lokálne zdroje, trendy, štúdie)
• Máte prehľad v procesoch viazaného organického a anorganického uhlíka v pôde
• Ste zorientovaní v problematike regenerácie pôdy
• Máte podnikateľské zmýšľanie
• Hovoríte veľmi dobre po anglicky

Miesto výkonu práce je na Starej Vajnorskej v Bratislave – Novom Meste + cestovanie v regiónoch podľa potrieb (municipality, agronómovia, konferencie, zahraničné konferencie).

• Zaujímavé finančné ohodnotenie
• Možnosť sebarealizácie, naštartovania novej kariéry, odborného rastu
• Zázemie perspektívnej spoločnosti
• Práca v priateľskom a profesionálnom tíme
• Príjemné pracovné prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Poľnohospodárstvo

Našim klientom je spoločnosť, ktorá pracuje na technologicky inovatívnom environmentálnom projekte.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 4304859  Dátum zverejnenia: 19.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac