Senior PR Špecialista (oblasť developmentu)

Matching s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP / dohodou
od cca 2000 EUR - mzda sa odvíja od skúseností kandidáta a je predmetom ďalšej komunikácie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú developerskú spoločnosť so zahraničnou účasťou, ktorá je jedným z najväčších rezidenčných developerov, a vo svojich pripravovaných projektoch výraznejšie presahuje aj do retailu a administratívy, hľadáme nového kolegu, ktorý bude spolupracovať na tom, aby projekty rezonovali tak ako majú.

Tvoje úlohy budú nasledovné:
- Zodpovednosť za všetky PR aktivity spoločnosti
- Definovanie relevantnej stratégie a jej realizácia
- Manažment PR agentúr
- Dennodenná operatíva súvisiaca s PR
- Príprava PR článkov
- Organizácia a príprava tlačových konferencií a ďalších eventov
- Monitoring trhu
- Intenzívna spolupráca z kolegami z marketingu, ako aj ďalšími z projektových tímov

Hľadáme človeka, ktorý má nadhľad, rozumie developmentu a vie sa flexibilne prispôsobiť jeho potrebám. Nie je to pozícia korporátneho PR.

- Práca pre úspešnú developerskú spoločnosť
- Adekvátne finančné ohodnotenie
- Atraktívne a moderné priestory v širšom centre Bratislavy
- Profesionálne pracovné prostredie a kolegovia
- Možnosť jazykového a odborného vzdelávania
- Mimopracovné a teambuildingové aktivity a ďalšie benefity

Ak máš záujem o pozíciu Senior PR Špecialista pošli nám svoje CV na doleuvedenú mailovú adresu. Do životopisu prosím uveď podrobný rozpis činností, s ktorými máš v rámci obdobnej pozície skúsenosti. Vopred ďakujeme za Tvoj záujem, kontaktovať ohľadne osobného stretnutia budeme len uchádzačov napĺňajúcich požadované kritéria.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Kúpa, predaj, prenájom a správa nehnuteľnosti

Našim klientom je úspešná a stabilná spoločnosť so zahraničnou účasťou pôsobiaca v oblasti stavebníctva a developmentu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Relevantné skúsenosti v PR – ideálne aj v agentúrnom prostredí
- Myslenie out of box
- Vysoká miera samostatnosti
- Vynikajúce komunikačné zručnosti
- Flexibilita a tímovosť

Matching je personálno – poradenská spoločnosť, ktorá sa orientuje na služby v oblasti recruitmentu a headhuntingu. Pre spoločnosti sme partnerom pri vyhľadávaní a rozvíjaní zamestnancov. Pre uchádzačov sme mentorom ich úspešného uplatnenia na trhu práce a ďalšieho kariérneho napredovania.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

2 zamestnanci
ID: 3743938  Dátum zverejnenia: 20.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od cca 2000 EUR - mzda sa odvíja od skúseností kandidáta a je predmetom ďalšej komunikácie